6 Inch Bot stiline cesur bir yaklaşım: Timberland Sky

Timberland bu sezon gücünü arşivindeki ikonik stillerden alarak yenilenen modellerle karşımıza çıkıyor. Kadın bot koleksiyonları arasında öne çıkan model ise kalın, yüksek topuk ve buğday nubuk tasarımıyla Sky 6 Inch Kadın Botu.

Timberland FW22 sezonunda eko-inovasyonu yeni modellerle buluşturmaya devam ediyor. Bu sezonun kadın koleksiyonları arasında öne çıkan modeli ise Sky 6 Inch Kadın Botu. İlhamını ikonik 6 Inch Timberland botlardan alan bu model, modern ve feminen bir görünümle karşımıza çıkıyor.

Timberland Sky Bot ile bu kış cesur adımlar atın

Kalın, yüksek topuk ve buğday nubuk tasarımıyla farklı bir stile sahip Timberland Sky 6 Inch Kadın Botu, tüm Timberland ürünleri gibi çevreye duyarlı materyaller kullanılarak tasarlandı. Sorumlu çevresel uygulamalar için Leather Working Group tarafından Silver olarak derecelendirilen tabakhanelerden gelen Better Leather materyal kullanılarak üretilen modelin tasarımında aynı zamanda en az yüzde 50 geri dönüştürülmüş plastikten yapılmış ReBOTL™ kumaş astar tercih edildi. Timberland Sky 6 Inch Kadın Bot modeli, hafif OrthoLite taban özelliği ile gün boyu konfor sağlıyor. (2.999TL)

Timberland Sky 6 Inch Bot koleksiyonuna ait görsellerin tamamı için tıklayınız: https://we.tl/t-3Rtix1TA9q

Timberland hakkında:
Timberland doğayla iç içe yaşam stilini destekleyen global bir markadır. Yeni nesillere ilham vererek çalıştıkları toplumları hareket geçirme, birlikte çalışma ve daha ileri taşıma misyonlarını sahiplenir. Merkezi Stratham, New Hampshire’da olan Timberland’in ayrıca Stabio, İsviçre ve Şanghay, Çin’de uluslararası merkezleri bulunmaktadır. 1973’te New England’ın zorlu hava koşulları için tasarlanan orijinal sarı botuyla tanınan marka günümüzde, doğanın tadını çıkarma ve doğayı koruma tutkusunu paylaşan insanlar için çevreye duyarlı inovasyonlarla tasarlanmış ve üretilmiş ayakkabı, tekstil ve aksesuar koleksiyonlarına sahiptir. Timberland® markasının merkezinde, daha yeşil bir geleceğin daha iyi bir gelecek olduğu inancı yer alır. Bu vizyonunu sorumlu üretim, doğayı koruma ve dünya genelindeki toplulukları güçlendirmeye yönelik adımlarıyla sağlar. Timberland ürünleri, lider zincir mağazalar ve perakende noktalarının yanı sıra Türkiye’de Vadistanbul, Capacity, Ankara Armada AVM ve Bursa Marka AVM’de bulunan mağazalarında da satılmaktadır. Timberland hakkında daha fazlasını öğrenmek için, www.timberland.com.tr adresini ziyaret ediniz. Timberland bir VF Corporation markasıdır.