8 Mart Kadınlar Günü’ne Özel Etkinlikler

İstanbul’un merkezinde huzurlu bahçeleriyle, heyecan verici şehir hayatını dinlendirici bir inziva ile harmanlayan Grand Hyatt İstanbul, 8 Mart’ta sunduğu avantajlı fiyatlarla kadın misafirlerini keyifli bir gün geçirmeye davet ediyor.

Kıtaların kesiştiği verimli toprakların bereketini ve yüzyıllar öncesinden gelen banyo geleneğini modern spa ve hamam kavramları ile birleştiren Gaia Spa’da, 8 Mart’ta tüm masajlarda yüzde 50 indirimden yararlanmak mümkün… Ayrıca kadın müsafirler, Grand Hyatt Istanbul’un tüm yiyecek ve içecek alanlarında da yüzde 20 indirimden yararlanabilir.

8 Mart’ta 14:00 – 17:00 saatleri arasında Mezzanine Lounge’da Piano Resitali eşliğinde keyifli dakikalar geçirmek isteyenler için 2 kişilik paket fiyatı 375 TL yerine 300 TL’den sunuluyor.

8 Mart Kadınlar Günü’ne özel 19:00 – 20:30 saatleri arasında düzenlenecek Onur Balk ile High Ball atölyesi de hem farklı kokteyller yapmak hem de eğlenceli vakit geçirmek isteyen kadınları bekliyor. Sınırlı sayıda kontenjanıyla bambaşka bir deneyim sunacak atölyede yerini almak isteyenler şimdiden rezervasyon yaptırabilir.