adidas 2023/24 Sezonu Yeni Deplasman Formasını Tanıttı

adidas, Real Madrid’in 2023/24 sezonunda giyeceği deplasman formasını tanıttı. Real Madrid’in yeni deplasman formasında, taraftarların takımlarına olan sonsuz tutkusu ön plana çıkıyor.
Real Madrid taraftarları sezon boyunca takımını desteklemek ve onun yanında olmak için uzak bölgelere seyahat ediyor. 2023/24 deplasman forması da taraftarın bu derin bağını onurlandırmak için özel olarak tasarlandı. Mavi rengin ön planda olduğu forma, Madridistas’ın takıma olan desteğini simgeliyor. Kulübün resmi renkleri olan altın, gümüş ve mor ile süslenmiş ünlü adidas üç şeridini içeren deplasman forması, kulübünü desteklemek için her daim seyahat eden taraftarın eğlenceli ve özgür ruhunu da yansıtıyor.
Sam Handy, adidas Tasarımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı; “Real Madrid, evinde ya da deplasmanda onu her zaman takip eden ve destekleyen büyük bir taraftar kitlesine sahip. Bu sezonun deplasman formasıyla, deplasman maçlarına yapılan seyahatlerde deneyimlenen macera hissini yakaladık. Bu sezonun da Real Madrid için heyecan verici olacağına inanıyoruz. Dünyanın dört bir yanından gelen Madridistaların sezon boyunca bu formayı giymelerini sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.
Saha forması, futbolcuların sahada rahat hissetmelerini sağlamak için HEAT. RDY teknolojisine sahiptir. Diğer formada ise futbolcuların teri hissetmemeleri için tasarlanan AEROREADY teknolojisi bulunuyor. adidas’ın Real Madrid için tasarladığı her iki formada, markanın plastik atık kullanımını sona erdirme taahhüdünden yola çıkarak %100 geri dönüştürülmüş polyesterden yapılmıştır.
Real Madrid’in yeni deplasman forması ilk kez Jude Bellingham, Toni Kross, Nancho ve David Alaba gibi ünlü futbolcular tarafından 23 Temmuz’da Los Angles oynanacak AC Milan maçında görücüye çıkacak. Bu maçın öncesinde Real Madrid, Latin Amerika topluluğuna bir selam göndermek amacıyla Latin Amerika karnavallarına benzer bir etkinlik düzenleyecek. Etkinlikte, Kolombiyalı sanatçı Lupe Fuentes ve Meksikalı rapçi Aleman gibi birçok sanatçı sahne alacak.
Real Madrid’in heyecanla beklenen yeni sezon forması 21 Temmuz itibariyle https://www.adidas.com.tr/tr/real_madrid ve mağazalarda satışa sunulacak.
KDV Dahil tavsiye edilen tüketici satış fiyatı: 2,379.00 TL