Aranan valiz: Samsonite C-Lite serisi

Tatile giderken herkesin yanına almaktan vazgeçemediği birkaç parçası vardır. Hele ki tatil, ailecek veya uzun olacaksa büyük bir valiz almak gerekiyor. Geniş iç hacmiyle yükünüzü hafifleten Samsonite C-Lite serisi, tatile hazırlanma sürecini keyifli bir aktiviteye dönüştürüyor.

Seyahatlerde yanınıza alacağınız eşyaları seçmek oldukça zor olabiliyor. Aralarında seçim yapmak zorunda kalmadan tüm eşyalarınızı yanınızda taşımanıza imkân sunan Samsonite C-Lite serisi ekstra büyük boy valizlerle size sadece tatilde geçireceğiniz eşsiz anları düşünmek kalıyor.

Samsonite C- Lite ekstra büyük boy valizlerin geniş ve konforlu yapısı tek başına tüm dolabını yanında taşımak isteyenlere de tüm ailenin eşyalarını tek bir valizde toplamak isteyenlere de kolaylaştırıcı çözümler sunuyor. C-Lite 86 cm dev hacmine rağmen sadece 3.5 kilo olarak, bagaj hakkınızı maksimum seviyede tutuyor.

Hafifliğinin ve genişliğinin yanı sıra ikonik tasarımının içinde birinci sınıf bir yolculuk yapmanızı sağlayacak özellikler de barındırıyor. Olası darbelere karşı dayanıklılığı, 360 derece çift dönüşlü tekerlekleri ve 3 haneli kilit sistemi seyahatlerinize yeni bir soluk getiriyor. Siyah, kırmızı, mavi, yeşil renk seçeneklerine sahip dış görünüşle de kendine hayran bırakmayı başarıyor.