b-good Kulaktan Ateş Ölçer

Medikal sektörün her alanında pratik ve yenilikçi ürünleriyle öne çıkan b-good, Kulaktan Ateş Ölçer ile kullanıcıların en güvenilir sonuçlara en hızlı şekilde ulaşmasını sağlıyor.

Yetişkinler ve çocuklar için her koşulda kolaylıkla kullanılabilen b-good Kulaktan Ateş Ölçer, vücut ısısı değişimlerini en hızlı ve güvenilir şekilde tespit ederek olası komplikasyonların önüne geçmeyi hedefliyor.

Hastalıkların en önemli bulgularından biri olan yüksek ateşi ölçmek için ortam sıcaklığından etkilenmeksizin kulaktan yapılan ölçümler her zaman daha doğru sonuçlar elde etmeyi sağlıyor. Hastanede, evde veya ihtiyaç duyulan her ortamda vücut ısısını ölçmek için kullanılan b-good Kulaktan Ateş Ölçer, bir saniye kadar kısa bir sürede ateşin ölçülmesine yardımcı olurken 30 kullanımlık okuma hafızası sayesinde geçmiş ölçümleri de saklayabiliyor. Pratik kullanımının yanı sıra ikisi bir arada özelliğiyle hem vücut hem de nesne sıcaklığı ölçümü yapabilen akıllı cihaz, fonksiyonel ve şık tasarımıyla öne çıkıyor.
Tüm ailenin medikal ihtiyaçlarını karşılayan b-good ürünlerine eczanelerden ulaşabilirsiniz.