Banka Değilse Neo?

Kullanıcılarına tek uygulama ve kartla bankalardaki tüm işlemlerini yönetebilme imkânı veren ve premium bir finans deneyimi sunan MARS, “banka değilse neo?” sloganıyla yayınladığı ilk reklam filmiyle MARS yolculuğunu başlattı.

Geleceğin bankacılık deneyimini bugünden yaşatma hedefiyle kurulan MARS, “Dünya’nın keyfini MARSlılar sürecek’’ mesajıyla yayınladığı reklam filmlerinde kullanıcıları MARS’ı keşfetmeye ve premium finans deneyimini yaşamaya çağırıyor.

Toplamda üç farklı teaser filminden oluşarak özelleştirilmiş hedef kitlelere seslenen reklam filmleri televizyon ve radyolarda yayınlanmaya başlandı. Reklam filmlerinin yanı sıra web sitesinde yer alan altı farklı kısa video, birleştirildiğinde yenilikçi özellikleri ve benzersiz avantajları çarpıcı bir dille sunan tek bir tanıtım filmine dönüşme özelliği taşıyor. Reklam filmleri aynı zamanda hem dijital platformlar hem de TV mecrasına uyumlu dinamikleriyle izleyicilerde önce merak uyandırıyor sonra uygulamayı indirmeye davet ediyor.

Teknolojik tekniklerle yaratılan ve laboratuvar ortamlarıyla zenginleştirilen görsel dünya içerisinde doğrudan izleyiciyle konuşan Mars yüzleri, uygulamanın teknik özelliklerini bambaşka ses tonuyla izleyiciye aktararak dikkatleri çekiyor ve onları geleceğin bankacılığını keşfetmeye çağırıyor.

Reklam filminin çekimlerine oldukça uzun bir süre hazırlanan ekip, özel tasarımcılar eşliğinde üretilen kostümler ve 3D sanatçılarla yapılan kasklarla MARS tarzını yansıtıyor. Türkiye’deki ilk kez kullanılan Cooke S8 lenslerle özel bir teknikle çekilen reklam filminde 2D ve 3D tekniklerle zenginleşen soyut mekanlar oluşturuldu ve post prodüksiyon süreci toplam 3 hafta sürdü.

TV ekranlarında ve tüm dijital platformlarda yerini alan M.A.R.K.A. imzalı reklam filmlerinin prodüksiyonunu Kouem, yönetmenliğini ise Emre Başaran üstleniyor.

Lansman videosunu www.marsneo.com adresinden izleyebilir Android ve IOS uyumlu MARS’ı www.marsneo.com adresinden inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

MARS Youtube hesabını takip etmek için tıklayınız: https://www.youtube.com/@marsneo_tr

MARS teaser videoları izlemek için tıklayınız:


**
Reklam Künyesi
Reklamveren: Mars
Reklamveren Temsilcisi: Emrah Kaya, Burcu Bekdaş, Elif Sükan Sönmez, Sanem Alpay
Reklam Ajansı: M.A.R.K.A.
Kreatif Grup Başkanı: Hulusi Derici
Kreatif Direktör: Doğan Mirdoğan
Kreatif Takım Lideri: Kübra Altıntaş
Kreatif Ekip: Güray Semiz, Yasemin Ütücü, Hakan Uzun, Mert Aydın,
Müşteri İlişkileri: İlkay Ünlü, Pınar Ersandır, Irmak Ersandır
Prodüksiyon Şirketi: Kouem
Yönetmen: Emre Başaran
Prodüktör: Helin Başaran
Post Prodüksiyon: Bando
Müzik: Melis Fis, Dorukhan Doruk