Bebeto vegan lezzetleri: Fizzy Peach Hearts ve Fizzy Ring Mix

2023 Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi arasında yer alan Kervan Gıda, Bebeto markasıyla bitki bazlı ürün yelpazesini genişletiyor. Gerçek meyve suyu ve vegan içeriği ile ön plana çıkan Fizzy Peach Hearts ve Fizzy Ring Mix, benzersiz bir lezzet deneyimi sunuyor.

Türkiye’nin en büyük yumuşak şeker üreticisi Kervan Gıda’nın dünya çapında talep gören markası Bebeto, zengin ürün portföyüne yeni ürünler eklemeye devam ediyor. Kırmızı ve turuncu kalpli kalıp olan Fizzy Peach Hearts ürünü ile yumuşak şeker keyfini şeftali lezzetli ile buluşturan Bebeto, yeşil, turuncu ve kırmızı halka kalıplı Fizzy Ring Mix ile ise elma, çilek ve mavi ahududu lezzetini bir arada sunuyor. Vegan ve helal sertifikasına sahip olan Fizzy Peach Hearts ve Fizzy Ring Mix çanta boyu paketi ile her an her yerde lezzetli atıştırmalık arayanların yanında!

Bebeto Eğlence Adalarında leziz bir mola
Bebeto; vegan ve gerçek meyve sulu yumuşak şekerlerinin yanında; çikolata, sakız, balon ve oyuncaklı ürünlerini Bebeto Eğlence Adalarında çocuklarla ve her yaştan farklı lezzetleri sevenlerle buluşturuyor. Siz de Bebeto şekerleriyle kendinizi şımartmak ve sevdiklerinize tatlı bir sürpriz yapmak için Şişli Cevahir Avm, Tuzla Viaport Marina Avm, Ankara Nata Vega Avm, Antalya Novamall, Muğla Rüya Park Avm, Denizli Teras Park Avm gibi alışveriş merkezleri başta olmak üzere Türkiye’de toplam 65 noktada hizmet veren Bebeto Eğlence Adası alanlarını ziyaret edebilir, lezzetli bir mola verebilirsiniz.