Beymen, Loewe ile İbiza’nın Özgür Ruhunu Bodrum’a Taşıyor

Yıllar boyu dünyanın dört bir yanından gelen yaratıcı sanatçı ve müzisyenler için buluşma noktası olan Paula’s Ibiza butiğine saygı duruşu niteliği taşıyan LOEWE Paula’s Ibiza 2023 Koleksiyonu, Beymen Mandarin Oriental Bodrum’a özel açılan pop-up butiğiyle İbiza ruhunu Bodrum’a taşıdı.

Ada yaşantısı, parıldayan güneşin altında sahilde, teknede ya da havuz başında geçirilen eğlenceli saatler ve doğanın tüm unsurlarıyla içiçe olma hali koleksiyonun tamamına nüfuz ediyor. Etek ve elbiselerde tığ işi örgü kullanılırken, bazı modeller yaprak formlu yamalarla zenginleşiyor. Gerçek Alocasia yaprakları, bluzlara dönüştürülüyor. Organik tonlardaki yüzeyler, renkli baskılarla buluşuyor. LOEWE anagramı, denim üzerinde motif olarak kullanılıyor. Saten deriler, dar elbiselere dönüşüyor. Jersey üstler, kolay ve hızlı hazırlanmayı tercih edenler için ideal seçenekler sunuyor. Püsküller etek uçlarında özgürce dans ediyor. Denim, özgürlüğün ve rahatlığın simgesi poloların, bermudaların ve mikro şortların olmazsa olmazı olarak koleksiyonda karşımıza çıkıyor.

Marka logosunun belirgin bir şekilde vurgulandığı LOEWE Font Tote, dalgalı profiliyle Petal Çanta ve rengarenk yeni versiyonlarıyla Anagram Çanta’nın koleksiyona katılmasıyla rafya ve Iraca palmiyesi, aksesuarların baş kahramanı haline geliyor. Ufak ve pratik tasarıma sahip Gardener Bucket çanta, bitkilerden ilham alıyor. Erkekler için tasarlanan katlamalı alışveriş çantası, plajdan şehre farklı kullanımlar için ideal. Çantalarına kişisel bir dokunuş eklemek isteyenler için koleksiyonda çok sayıda eğlenceli charm yer alıyor.

İddialı ve eğlenceli tasarımlarıyla yaz kombinlerini tamamlayan güneş gözlükleri arasında Wave Mask ve Flame, dolgulu kontrast profilleri ve oversize formlarıyla öne çıkıyor. Ayakkabı grubunda ise sert kauçuk tabanlı Terra terlikler ve logonun büyükçe bir metal aksesuar üzerinde göze çarptığı Bubble terlikler, farklı örgü ve el işçiliği teknikleriyle tasarlanmış espadriller dikkat çekiyor.

LOEWE Paula’s Ibiza 2023 Koleksiyonu’nu, Beymen’lerde, beymen.com adresinde ve 15 Temmuz’a kadar LOEWE Paula’s Ibiza 2023 Beymen Mandarin Oriental Bodrum Pop – Up Butiği’nde keşfedebilirsiniz.