Boyner’den deprem bölgesine yardım

Grup şirketleri tarafından hazırlanan çocuk ve yetişkinler için mont, kazak, polar sweatshirt, kalın çorap, atkı, bere, eldiven, battaniye, ısıtıcı, bebek bezi, hijyenik malzemelerle ilk yardım ve gıda paketlerini içeren deprem çantalarından oluşan 100 bine yakın ürün, afet bölgelerine ulaştırılmak üzere yola çıktı
İSTANBUL (AA) – Boyner Grup, yaşanan deprem felaketi ile ilgili grup şirketleri, kamu kuruluşları, iş ortakları ve Boyner Grup Gönüllüleri ile birlikte afet bölgelerine yönelik seferberliğin devam ettiğini duyurdu.
Boyner’den yapılan açıklamada, grup şirketleri tarafından hazırlanan çocuklar ve yetişkinler için mont, kazak, polar sweatshirt, kalın çorap, atkı, bere, eldiven, battaniye, ısıtıcı, bebek bezi, hijyenik malzemeler ile ilk yardım ve gıda paketlerini içeren deprem çantalarından oluşan 100 bine yakın ürünün, ilgili kurumların koordinasyonunda afet bölgelerine ulaştırılmak üzere yola çıktığı belirtildi.
Açıklamada, online kanallar boyner.com.tr ve Morhipo üzerinden sunulan dijital kartlarla Kızılay, AKUT ve Ahbap aracılığıyla bölgeye daha çok destek ulaştırılmasına aracı olunduğu aktarılarak, şunlar kaydedildi:
“Pazar yeri platformumuz Morhipo, Ticaret Bakanlığının başlattığı Deprem Yardımlaşma Seferberliği’nde yer alarak deprem bölgesinin temel ihtiyaç malzemelerini AFAD koordinasyonunda herhangi bir ticari amaç olmaksızın deprem bölgesine ulaştırıyor. Boyner Grup Gönüllüleri’nin koordinasyonunda çalışanlarımız tarafından sağlanan giysi, su, gıda, hijyenik ürünler gibi destek malzemelerini bölgeye ulaştırmaya devam ediyoruz. Ayrıca, Boyner Grup Gönüllülerimiz kendi bölgelerindeki yardım çalışmalarında fiziki olarak yer alıyor. Yaraları dayanışma ile hep birlikte saracağımız inancıyla grup şirketlerimiz, ilgili kamu kuruluşları, iş ortaklarımız ve Boyner Grup Gönüllülerimizle birlikte deprem bölgelerine destek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”