Burger King® ve PUBG Mobile’dan Doyuran İş Birliği

Alevde ızgara ateşinin kralı Burger King®, PUBG Mobile iş birliğiyle oyun keyfini lezzetlendirmeye devam ediyor. Burger King®, oyunseverlere sunduğu doyurucu menüleriyle PUBG Mobile tutkunlarının oyunda avantaj yakalamasını sağlıyor. Oyunseverler, Türkiye’de ilk kez PUBG Mobile içerisinde kendi menülerini kendileri seçti. Burger King®, PUBG Mobile oyuncularının oluşturduğu PUBG Mobile King Menü’yü satışa sundu.

Türkiye genelindeki 700’den fazla restoranıyla burger tutkunlarına hizmet veren Burger King®, lezzetli ve avantajlı kampanyalarına şimdi de oyun tutkunlarını heyecanlandıran yepyeni bir kampanya ekledi. Yeni kampanya, PUBG Mobile sevenlerin yüzünü güldürürken, alevde ızgara ateşinin lezzetlerine de doyuruyor.

PUBG Mobile oyunu içerisinde düzenlenen mini-game ile Türkiye’de ilk defa kullanıcılar kendi menülerinin içeriğini oluşturdu. En çok beğeni alan ürünlerden oluşan menü, havalimanı hariç tüm Burger King® restoranlarında ve paket servis kanallarında 16 Ağustos’ta satışa sunuluyor.

PUBG Mobile oyuncularının seçimleriyle belirlenen ve 16-31 Ağustos tarihleri arasında satışta olan PUBG Mobile King Menü; 2 adet King Chicken® eti, susamlı sandviç ekmeği, mayonez ve doğranmış marul ile Double King Chicken®, çıtır patates kızartması, soğuk içecek, 4’lü BK King Nuggets® ve Çikolata Parçacıklı Cookie’den oluşuyor.

Üstelik PUBG Mobile oyuncuları, Tıkla Gelsin® Gel Al ile verdikleri siparişlerde PUBG Mobile’da geçerli özel Burger King® tasarımlı uçağın da sahibi olacaklar.

Reklam Filmi:

PUBG Mobile King Menü Lezzeti Uçurur Seni

Künye:
Reklamveren: Burger King
Reklamveren Yetkilileri: Sinan Ünal, Caner Alpaslan, Emel Onganer, Mine Alara Halil, Nazlıcan Ersoy, Başak Vardar, Yağmur Ersoy, Beste Karadoğan
Reklam Ajansı: VMLY&R
Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Arkın Kahyaoğlu
Yaratıcı Yönetmen: Halil Gökhan Tuna
Yardımcı Yaratıcı Yönetmen: Gökçe Noyan
Yaratıcı Grup Direktörü: Berk Başaran
Yaratıcı Ekip: Aylin Atabay, Demeter Dinler, Dilara Aktuğ
Strateji Ekibi: Mert Tuncer, Buket Köse
Müşteri İlişkileri: Merve Çiçek Tuyun, Gizem Pelivan
Topluluk Yöneticileri: Ebru Tönel
Ajans Prodüktörü: Umut Tangör
Yönetmen: Eli Kasavi
Prodüksiyon: Public Film