Cappy, Şaşırtmaya Devam Ediyor

Cappy, “Yaşam Dolu” kampanyası kapsamında gerçekleştirdiği sürpriz Hadise konserinin ardından 5 farklı şehre yerleştireceği ‘’Dev Meyveler’’ ile günlük rutinlerinin içerisinde küçük sürprizlerle insanları yaz boyunca şaşırtmaya devam ediyor ve onları #GünüCappylemeye davet ediyor.
Cappy, “Yaşam Dolu” kampanyası çerçevesinde, beklenmeyen sürprizleri tüketicisiyle buluşturmayı sürdürüyor. Rutini kıran küçük sürprizlerle, tüketicilerinin hayatlarına küçük tatlı dokunuşlarda bulunmayı amaçlayan Cappy, yaz boyunca Türkiye’nin 5 farklı şehirlerinde gerçekleştireceği sürprizlerle tüketicisini şaşırtmaya devam ediyor.
Cappy, “Yaşam Dolu” kampanyasının devamı olarak; İstanbul, Bursa, İzmir, Mersin ve Ankara’nın popüler noktalarında konumlandıracağı dev meyveler ile günlük temponun içerisinde küçük sürprizlerle insanları şaşırtmaya hazırlanıyor. İlk olarak, İstanbul’da Kadıköy İskelesi, Karaköy İskelesi ve Beşiktaş-Kadıköy vapurunda yer alan dev meyveler, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde şaşırtmaya ve #GünüCappylemeye devam edecek.