Cif 55 Çadır Kent İçin Çalışıyor

Deprem bölgelerindeki temizlik ihtiyaçlarının karşılanması için Temizken Güzel projesi kapsamında yaptığı çalışmaları deprem bölgelerine taşıyan Cif, bölgede bir milyondan fazla insanın yaşamına dokunuyor. Bölge sakinlerinin istihdamıyla oluşturulan ‘Cif Temizlik Ekipleri’ ile Kahramanmaraş, Hatay, Adıyaman ve Malatya’da; toplam 55 çadır kentte mutfak, banyo gibi ortak yaşam alanlarının temizlenmesi için çalışılıyor.

Temiz ve bakımlı alanların insanlar üzerinde yarattığı olumlu duyguları evlerden şehirlere taşımak amacıyla 2020 yılında İstanbul’da başlattığı “Temizken Güzel” projesini deprem bölgelerine taşıyan Cif, temizlikle yarattığı iyilik hareketini deprem bölgelerinde büyütüyor.
Deprem bölgesindeki insanların sağlığı ve iyilik halleri adına temel ihtiyaçlardan biri olan temizlik standartlarını iyileştirmek için harekete geçen Cif; Kahramanmaraş, Hatay, Adıyaman ve Malatya’da; toplam 55 çadır kentte mutfak, banyo gibi ortak yaşam alanlarının temizlenmesi için çalışıyor. Bölge sakinlerinin istihdamıyla oluşturulan, 44 kişilik Cif Temizlik Ekipleri ile çadır kentlerdeki ortak yaşam alanlarının temizliği ve bakımı yapılırken; bölgeye düzenli olarak ürün desteği de sağlanıyor. Günde bir milyon insanın yaşamına olumlu katkı sağlayan Cif, hazırladığı video filminde de temiz ve umut dolu bir gelecek için çalışmalarına tüm hızıyla devam edeceğini belirtiyor.

Temizliğin insanlarda yarattığı iyilik halinden yola çıktık

Cif Marka Müdürü Nedimcan Serintürk “Deprem bölgesindeki yaraların sarılması için hepimize önemli görevler düşüyor. Biz de bu süreçte bölgede en temel ihtiyaçlardan biri olan temizlikten ve temiz alanların insanlarda yarattığı iyilik halinden yola çıktık. Depremin ilk günlerinden itibaren başladığımız destek çalışmalarına yenilerini ekleyerek devam ediyoruz. Temizliğin iyiliğini büyütürken günde bir milyondan fazla insana ulaşıyoruz. Çalışmalarımızın bölgedeki insanların yaşamına olumlu katkısını görmek bizlere de ilham veriyor. İlerleyen süreçte, bölgede insanların iyilik haline katkı sağlayacak güzel ve temiz alanlar yaratmak adına da çalışmalarımız olacak.” dedi.