Cimier’in QNETCity Saatleri İle Sportif Şıklığı Yakalayın

Manchester City’nin Resmi Doğrudan Satış Sponsoru olan QNET’in, QNETCity CIMIER İsviçre saatlerinin yeni üyesi, nasıl kazanacağını bilen ve bunu yaparken iyi görünen erkekler için tasarlandı.

E-ticaret destekli önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biri olan QNET, 2014 yılından beri Manchester City Futbol Kulübü’nün Resmi Doğrudan Satış Sponsoru olarak faaliyet gösteriyor. QNET, Manchester City Futbol Kulübü ile olan 7 yılı aşkın birlikteliği için QNETCity İsviçre Saatleri Koleksiyonunu oluşturdu.
Koleksiyonun yeni üyesi QNETCity Automatic Watch-Steel modeli sofistike endüstriyel çekiciliğe ve iddialı sportif duruşa sahip. Sağlam paslanmaz çelik gövdesinin siyah saat kadranı ve kayışı kusursuz bir kombinasyona oluşturuyor. Siyah üzerine çelik eşleştirmesi, Manchester City’nin saat kadranına gururla yerleştirilmiş gök mavisi amblemiyle de güçlü bir görüntü sunuyor. Yüksek hassasiyetli İsviçre Otomatik SELLITA hareketiyle çalışarak, 10 ATM su geçirmezlik sağlıyor ve çizilmez safir kristal camla korunuyor.
QNETCity Automatic Watch– Steel, 1.984 parça ile sınırlı bir koleksiyona ait ve Manchester United Futbol Kulübü’nün resmi lisanslı ürünü statüsüyle daha da imrenilen bir nadirlikte. Sportif şık tarzını benimseyenler için benzersiz bir seçenek sunan bu saatin, pembe altın ve siyah renkleri de bulunuyor.

Fiyatı: 69,800.00 TL