Comeup sportif görünümü rahatlık ve şıklıkla zenginleştiriyor

Fonksiyonel kumaşları ve estetik dizaynlara sahip tasarımları spor tutkunlarıyla buluşturan Comeup, sırtı pencereli toparlayıcı şort tulum ile sportif bir görünümü rahatlık ve şıklıkla zenginleştiriyor.
Kullanıcı dostu ve şehrin dinamizmine uyum sağlayan çağdaş tasarımlara imza atan Comeup, modunuza en uygun kıyafetleri tasarlayarak sporu zorunluluk olmaktan çıkarıyor. Hem spor yaparken hem de günlük hayatta rahatlıkla kullanabilen sırtı pencereli toparlayıcı şort tulum ile enerji dolu ve yüksek tempolu egzersiz fırsatı sunuyor.
Rahat ettirirken hareket özgürlüğü de sağlıyor
Orta bej rengi sırtı pencereli toparlayıcı tulum, antrenman stiline modern bir dokunuş katıyor. Vücuda uyum sağlamak için esnek ve nefes alabilen kumaştan üretilen şort tulum, rahat ettirirken hareket özgürlüğü de sağlıyor. Göğüs pedli tasarımı ve arkadaki pencereli detayı ile şık bir görünüm sunuyor. Kompres kumaşı ise toparlayarak daha fit bir görünüm elde etmeye yardımcı oluyor. Bakteri oluşumu ve ter kokusunu önleyen gümüş iyon teknolojisi ile üretilen şort tulum, hızlı kuruyan kumaşı ile kuru kalmaya yardım ediyor.