Depremden etkilenen çocuklar futbolcu ve basketbolcularla buluştu

Depremin çocuklar üzerindeki etkilerini azaltmak adına TEGV ile iş birliği yapan VavaCars, göğüs sponsoru olduğu Fraport TAV Antalyasporlu futbolcular ile ana sponsoru olduğu Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin önemli temsilcilerinden Anadolu Efes basketbolcularını miniklerle bir araya getirdi. Sporcular ile çocuklar arasında geçen keyifli sohbetlerin yanı sıra hediye dağıtımı ve fotoğraf çekimlerinin de gerçekleştirildiği etkinlikler, renkli görüntülere sahne oldu.
Türkiye’nin lider online ikinci el araç platformu VavaCars, depremin yaralarını sarmak için verdiği destekleri anlamlı etkinlikler ile sürdürüyor. Ülkemizin pek çok ilini sarsan depremden etkilenen çocuklara moral vermek adına Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile iş birliği yapan VavaCars; 27 Nisan’da Antalya, 2 Mayıs’ta ise İstanbul’da renkli buluşmalar gerçekleştirdi.
Çocukları deprem gündeminden uzaklaştırmayı ve morallerini yükseltmeyi amaçlayan marka, Fraport TAV Antalyasporlu futbolcular ile Anadolu Efes basketbolcularını miniklerle bir araya getirdi. İstanbul’da Anadolu Efes Spor Kulübü Tesisleri’nde, Antalya’da ise Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde düzenlenen buluşmalarda, çeşitli etkinlikler düzenlendi. Antalya’daki etkinlikte çocuklar ilk olarak Antalyaspor Teknik Direktörü Nuri Şahin ve futbolcularla sohbet etti. Ardından VavaCars hediyelerinin dağıtıldığı ve fotoğraf çekimlerinin gerçekleştirildiği buluşmada mutlulukları yüzlerinde okunan çocuklar, futbolcularla antrenman yaptıkları keyifli anların tadını çıkardı. 2 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleştirilen etkinlikte ise çocuklar, Anadolu Efes antrenmanını izledi. Ardından VavaCars hediyelerini basketbolcuların ellerinden alan minikler, sporcular ile basketbol hakkında çeşitli sohbetler gerçekleştirdi.
Bu renkli organizasyonlarla depremden etkilenen çocuklara moral aşılayan VavaCars, sporun olumlu etkilerini sosyal sorumluluk faaliyetleriyle birleştirerek topluma katkı sağlamaya devam etmeyi planlıyor.