Dockers® California Cool

Sportif şık giyimle eş anlamlı bir dünya markası ve Casual Friday akımının öncüsü c insanların diledikleri gibi giyinmelerine öncülük ediyor. Bu yaklaşım günümüzde ise her zamankinden dahada anlamlı. Erkek giyiminde yeni bir ‘cool’ tarza yönelen Dockers®, yeni yılda da sezonun öne çıkan modelleriyle yeni, dinamik ve genç bir mesaj vererek California Cool mesajıyla herkesi kendini yeniden keşfetmeye devam ediyor.

Sportif şık giyimle eş anlamlı bir dünya markası ve Casual Friday akımının öncüsü Dockers® insanların diledikleri gibi giyinmelerine öncülük ediyor. Bu yaklaşım günümüzde ise her zamankinden dahada anlamlı. Erkek giyiminde yeni bir ‘cool’ tarza yönelen Dockers®, yeni yılda da sezonun öne çıkan modelleriyle yeni, dinamik ve genç bir mesaj vererek California Cool mesajıyla herkesi kendini yeniden keşfetmeye devam ediyor.

Smart 360 Tech Cargo Pant
Günümüz trendlerine uygun olarak yeniden tasarlanan Cargo Pant, Dockers®’ın en sevilen ürünleri arasında. Bu modern parça cepleriyle kullanım rahatlığı sunarken, aynı zamanda hava alan ve nemi emen kumaşı sayesinde konforunuzu bir üst seviyeye taşıyacak. Bu en sevilen parça özel boyama yöntemleri de dahil %40 su tasarrufu sağlayan Water<Less® Teknolojisi ile üretildi.

Smart 360 Comfort Knit Chino
Rahatlık ön planda tutularak tasarlanan bu çok yönlü chino’lar sayesinde, gün sizi nereye götürürse stilinizle her zaman hazırsınız. Dockers®’ın her yöne esneyebilen, bu zamana kadarki en rahat kumaşı olan Comfort Knit ile üretilen bu parça adeta favori eşofmanınızı giyiyorsunuz gibi hissettirecek. Aynı zamanda bu yeni favori parça da Water<Less® Teknolojisi ile üretildi.

Smart 360 Flex Ultimate Chino
Onlara “ultimate” denmesinin bir sebebi var. Bu en çok satan chino modeli, kumaşa dört yöne esneme özelliği veren Smart 360 Flex Teknolojisi ile üretildi. Yani günün her anında daha fazla konfor ve dayanıklılık her zaman sizinle olacak.

Jean Cut
Favori jean pantolonunuzun çok daha rahat kumaşlarla üretilmiş halini düşünün. Her tarza uygun bu parça, Dockers®’ın en yeni sevilen modelleri arasında. Daha da iyisi, Jean Cut’lar geri dönüştürülmüş elyafla üretildi ve üretim teknolojisi sayesinde vücut ısınızı koruyor.

Crewneck Sweatshirt & Crewneck Kazak
Sezonun en sevilen parçalarından Crewneck Sweatshirt tekrar tekrar kullanmak isteyeceğiniz temel bir parça. Yumuşak kumaşıyla öne çıkan bu parça her ortam için uygun, dolabınızın vazgeçilmezi olmaya aday. Bir diğer klasik ise Crewneck Kazak. Sizi daha sıcak tutması için daha sıkı dokuma ile yenilenen bu favori, daha az atık kumaş ve dolayısıyla çöplüklere giden atık miktarını azaltmak için geri dönüştürülmüş elyaflar kullanılarak üretildi.

Full Zip Hoodie
Kolay, rahat ve dolabınızın kilit parçası. Bu kapüşonlu sweathirt’ü en iyi tanımlayan kelimeler bunlar. Omzuna atıp güne başlamak için mükemmel bir parça. Her güne ve ana uygun. French Terry kumaşıyla öne çıkan bu parça aynı zamanda, deri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen polyester elyafla üretildi