Dr. Oetker’den yeni lezzet; Hindistan Cevizli Trileçe!

Türkiye’nin en çok tercih edilen bir numaralı Trileçe markası*
Dr. Oetker, şimdi de yeni Trileçe çeşidi Hindistan Cevizli Trileçe’yi tüketicileri ile buluşturuyor. Karamel ve Böğürtlen Soslu Trileçe çeşitlerine ek olarak geliştirilen ürünün içerisinden özel un karışımı, ıslatma sos karışımı, krema karışımı ve Hindistan cevizi çıkıyor.

Dr. Oetker Trileçe, klasik tariflere göre çok daha modern ve pratik!

Dr. Oetker Hindistan Cevizli Trileçe ürünümüzü satış noktalarından satın alabileceğiniz gibi dilerseniz Dr. Oetker Sanal Mağaza aracılığıyla da sipariş verebilirsiniz.

Dr. Oetker ürünleri ve tarifleri hakkında bilgi almak veya hazırlama / pişirme ipuçlarına, püf noktalarına ulaşmak isteyenler 0 850 222 98 04 no’lu Danışma Hattı’nı arayabilir ya da www.droetker.com.tr internet adresine başvurabilirler.

*NielsenIQ Perakende Endeksi Hizmetleri çerçevesinde Toplam Kek Karışımları kategorisi Özel Un Karışımları segmentinde yer alan Trileçe varyantında Mart 2021-Şubat 2022 döneminde Dr. Oetker Trileçe ürünü Toplam Türkiye’de (BİM&A101&ŞOK dahil) ciro ve miktar bazında en yüksek paya sahiptir. (Copyright © 2022 NielsenIQ Consumer LLC)