Dünya Doğa Koruma Günü’ne özel termos ve kupa alışverişlerinizde 15 yıldız Starbucks’tan!

Sürdürülebilirlik kapsamında kaynakları tasarruflu ve etkin kullanmaya odaklanan Starbucks, 28 Temmuz Doğa Koruma Günü’ne özel ek yıldız hediye kampanyası ile dünyanın kaynaklarını korumanın ve bu doğrultuda ilgiyi artırmanın önemine dikkat çekecek.

Dünya Doğa Koruma Günü her yıl 28 Temmuz’da dünyanın kaynaklarını korumak ve bu doğrultuda ilgiyi artırmak adına kutlanıyor. Bu kaynakları korumak ise çevremizi, su kaynaklarını, denizleri, ormanları, hayvanların ve canlıların yaşam alanlarını korumaktan geçiyor.

Sürdürülebilir hayatlarımız ve gelecek nesiller için çevrenin korunması gereğinin altını çizildiği bugünde, sürdürülebilirliğe ve çevreye katkı sağlayan Starbucks, bugüne özel iki yeni kampanya ile bu hedefine katkı sağlamaya devam ediyor.

Starbucks, 28 Temmuz Doğa Koruma Günü’ne özel mobil uygulama ile ödeme yapılabilen tüm mağazalarında geçerli olacak kampanya kapsamında termos ve kupa alışverişi yapan misafirlerine 15 yıldız hediye ediyor.

Starbucks Türkiye’nin 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde başlattığı kendi bardağını veya termosunu getiren misafirlerine özel ek yıldız hediye uygulaması kapsamında, Dünya Doğa Koruma Günü’ne özel içeceğini kendi yeniden kullanılabilir bardağıyla tercih eden misafirlerine +5 yıldız daha hediye ediyor.
Starbucks, mevcut uygulamasıyla kahvesini kendi bardağı veya termosu ile tercih eden ve Starbucks Mobil Uygulaması ile ödeme yapan misafirlerine içeceklerinden kazandıkları 1 yıldıza ek 1 yıldız daha kazandırıyor. Kendi bardağını getiren nakit ya da kredi kartıyla ödeme yapan misafirler ise alışverişlerinde 50 kuruş indirim kazanmaya devam ediyor. 28 Temmuz Doğa Koruma Günü’ne özel yıldız kazanan misafirler, kazandıkları ek yıldızlarını, normal yıldızlarıyla beraber kullanarak ikram içeceklerini alabilecekler.

Starbucks, çevreyi koruma bilincini yaygınlaştırmak ve desteklemek amacıyla kutlanan özel günlerde kampanyalarına devam edecek.