Estée Lauder, İkonik Parfümü Bronze Goddess’ın Yeni Kokusu Bronze Goddess Nuit’i, SS22 Moeva Yaz Koleksiyonu Eşliğinde Keyifli Bir Etkinlikle Tanıttı!

Estée Lauder, ilhamını güneşin altın ışıklarından ve berrak mavi sulardan alan yeni Bronze Goddess Nuit’nin egzotik kokusunu, SS22 Moeva London yaz koleksiyonu eşliğinde özel bir etkinlik ile tanıttı. Yazın en güzel anlarını taçlandırmak ve güneşin altın anını birlikte kutlamak için bir araya gelen Estée Lauder ve Moeva, misafirlere İstanbul’un gözde mekanı Bikini Beach’te keyifli bir gün batımı yaşattı. Katılımcılar Bronze Goddess Nuit’i ve Moeva London yaz parçalarını deneyimlerken, özel illüstrasyon workshopu ile parfüm şişelerini de kişiselleştirdi. Adeta yazın henüz bitmediğini vurgulayan bu özel etkinliğe ise Begüm Kütük Yaşaroğlu, Zeynep Tuğçe Bayat, Neslihan Yeldan, Yüsra Geyik, Melodi Elbirliler gibi isimler katıldı.

Yeni Bronze Goddess Nuit

Canlı, baştan çıkarıcı, cezbedici… Güneş, cennete benzeyen bir adanın uçsuz bucaksız sahillerinde batarken, arzunun derinliklerini Bronze Goddess Nuit ile keşfedin. Sonsuz kumsalın manzarası yıldızların altında aydınlanırken, alacakaranlık sizin. Bergamot esansının göz kamaştırıcı yansımaları Ylang Ylang’ın narin yaprakları boyunca birleştikçe, heyecan lüks yaz sıcaklığına ve sofistike hale bürünür. Zengin ve egzotik Arap Yasemini, Gece Açan Orkide notalarının ihtişamıyla karşılanırken Bronze Goddess imzası tuzlu hindistan cevizi notaları, Bronze Goddess kokusunun özünü daha da uyandırır.

Şimdi www.esteelauder.com.tr ‘de Sınırlı Sayıda Bronze Goddess Nuit parfüm Moeva London Saç Tokası Hediyeli.

ESTEE LAUDER HAKKINDA
Macar bir kimyagerin yeğeni olan Bayan Estée, erken yaşta yüz kremlerinin yarattığı güzelliğin büyüsüne kapıldı. Lauder, Time dergisinin 1998’de 20. yüzyılın en etkili 20 iş dehası listesindeki tek kadındı. Estée Lauder; ” Başarı hayallere göre aksiyon almaktır.” diyerek bütün kozmetik dünyasına ve kadınlara ilham verdi.
MOEVA Hakkında:

MOEVA, 2012 yılında kurulmuş bağımsız ve global lüks mayo ve plaj giyim markasıdır. Çarpıcı tasarımın ve kaliteli işçiliğin birleştiği MOEVA, alanında yeni bir yaklaşım sunmaktadır. Güçlü bir müşteri tabanı ile artan talebi karşılamak için ürün yelpazesini spor giyim, erkek giyim, çocuk giyim ve plaj aksesuarlarını da içerecek şekilde genişletmiştir. MOEVA, moda ve sanatın nabzını tutan zamansız tasarımlarıyla, mükemmellik anlayışını detaylarında barındırır. En yeni moda trendlerini yorumlayarak karşı konulmaz modernliği temsil eder.