FitWatch sağlığınızı kontrol altında tutmanıza yardımcı olur.

Zengin portföyüyle giyilebilir teknoloji pazarında iddiasını gözler önüne seren Saat&Saat, oyun içerikli yeni tasarım akıllı saati FitWatch’ı saatseverler ile buluşturuyor.

Tüm koleksiyonu son teknolojiler içeren ve uygulamadaki çeşitlilik sayesinde herkese hitap eden FitWatch; yeni oyun içeriği ile gençleri de heyecanlandırıyor.

FitWatch akıllı saatler, kalp atış hızı ölçümü (kalp ritim takibi), tansiyon ölçümü, kan oksijeni ölçümü (oksijen doygunluk ölçümü), uyku ve kalori takibi gibi özellikleriyle sağlığınızı kontrol altında tutmanıza yardımcı olurken sağlık ve spor verilerinizi FTWX uygulamasıyla telefonunuzdan takip edebilme imkanı sunuyor.5-7 güne kadar üst düzey pil kullanım performansı ile öne çıkan FitWatch akıllı saatlerin telefon bağlantısı sayesinde bildirim alma, bluetooth arama, çoklu spor modları ve kişiselleştirilebilir ekranlar gibi zengin ürün fonksiyonları da bulunuyor.

Dikdörtgen kasa şekline sahip, tam ekran özelliği ve yeşil silikon kayışıyla sportif bir duruş sergileyen yeni tasarım model, uzaktan fotoğraf çekme ve telefondaki sesli asistanı da saatle birlikte kullanma imkanı sunuyor. Tansiyon ve kan oksijeni ölçümüyle birlikte 7/24 kalp atış hızı takibi yapan model gerçek zamanlı performans takibi sayesinde verilerinizi anlık olarak izleyip önceki kayıtlarınıza uygulama yardımıyla erişmenize imkan sağlıyor.

Telefonu çıkarmadan duraklatılan müzikleri çalmayı, saat üzerinden şarkılar arasında geçiş yapabilmeyi ve ses seviyesini ayarlamayı sağlayan FitWatch’ın yeni modeli aynı zamanda bluetooth yardımıyla arama yapabiliyor ve gelen aramaları cevaplayabiliyor.

FitWatch ürünlerine Saat&Saat mağazalarından ve www.saatvesaat.com.tr üzerinden ulaşabilir, online siparişlerinizde hızlı teslimat, hediye paketi ve kolay iade opsiyonlarından faydalanabilirsiniz.