Fujifilm, “Evo Brown“u satışa sundu.

Fujifilm, şipşak fotoğrafçılığı ve akıllı telefon baskılarını seven kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Popüler instax mini şipşak fotoğraf makinesi serisinin en iyi yanları düşünülerek geliştirilmiş özelliklerle donatılan instax mini Evo, yeni renk modeliyle kullanıcılarıyla buluşuyor. Benzersiz hibrit formatı, görüntüleri seçme, paylaşma ve saklamaya yardımcı olan dijital görüntüleme teknolojisi gibi özellikleriyle beğenileri toplayan mini Evo, şimdi de kahverengi tonundaki “Evo Brown” rengiyle satışa sunuluyor.

Instax mini Evo şimdi kahverengi
İlk olarak 2021 yılında siyah bir gövdeyle kullanıcılarının karşısına çıkan instax mini Evo, dijital görüntüleme teknolojisi ve hibrit formatı sayesinde piyasada ses getirmişti. Instax mini anlık fotoğraf filmleriyle kullanıldığında mini Evo, doğrudan fotoğraf makinesinden yüksek kaliteli baskı çıkartabiliyor. Fotoğraflar ayrıca instax mini Evo Akıllı Telefon Uygulaması kullanılarak da telefonun kamera klasörü içerisinden de basılabiliyor. Beğenilen instax mini Evo, şimdi de kahverengi tonunda “Evo Brown” rengiyle kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor.

Fujifilm instax mini Evo, kahverengi tonunda “Evo Brown” rengiyle 6.699,00 perakende fiyatıyla satışa sunuluyor. nstax mini Evo hakkında daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.