GAP, yeni koleksiyonunda çocukların enerjisini yansıtıyor.

İkonik giyim markası GAP’in stil sahibi çocuklara özel hazırlanan, 2023 Sonbahar Çocuk Koleksiyonu birbirinden ‘cool’ ve özel parçalarıyla dikkat çekiyor. %100 pamuk içerikli ve renk alternatifli polo yaka tişörtlerden renkli Khaki pantolonlara, üniformaların olmazsa olmazı Oxford gömleklerden okula dönüşün simgesi okul çantalarına her şey bu koleksiyonda yer alıyor!
Okul çantasının özel olmasını isteyen çocuklar için ise unutulmaz çizgi karakterlerin de yer aldığı renkli çantalar, okul dönemine eğlence katmak için hazır.
GAP’in ikonik kapüşonlu logo sweatshirtleri ve günlük giyimin kurtarıcısı tişörtleri de yeni koleksiyonda çocukların vazgeçilmezleri olacak. Renklerin ön plana çıktığı koleksiyonda rahat kesimli ve eğlenceli detaylarıyla denim parçalar, rengarenk elbise ve pantolonlar yer alıyor. Kombinlerin tamamlayıcı parçaları çorap ve şapka gibi aksesuarlar ile de zenginleşen GAP Çocuk Koleksiyonu, okula dönüşün neşesini çocukların tarzlarına da yansıtıyor.
Okula dönüş için gereken tüm ihtiyaçları sunan GAP, çocuklar için sürdürülebilir bir gelecek inşa etmek için de çalışmaya devam ediyor. Dünya çapında beğeni toplayan giyim ve aksesuar ürünlerini dünyaya karşı sorumlu bir marka duruşu ile destekliyor, sorumlu üretim yaklaşımıyla cinsiyet eşitliği, doğal kaynakların korunması ve dezavantajlı bireylere eşit fırsat tanınması için çalışıyor.
Tüm çocuklar ve ebeveynleri, okula dönüş alışverişini tamamlamak için GAP mağazaları, GAP Türkiye mobil uygulaması ve gap.com.tr’ye davetli!