George Hogg, 23-24 Sonbahar/ Kış sezonunda sizleri bekliyor.

Okul alışverişlerinin vazgeçilmez adresi George Hogg, ikonik ve zamansız tasarımları ile 23-24 Sonbahar/ Kış sezonunda sizleri bekliyor.

Heyecanlı olduğu kadar keyifli geçen okul alışverişlerinin tamamlandığı bugünlerde, George Hogg şıklık ve konfordan ödün vermeden kampüs şıklığını yakalamak isteyenlerin öncelikli adresi oluyor.

Kampüs şıklığı denince akla gelen ilk markalardan olan George Hogg’ların yeni sezon koleksiyonunu da bulabileceğiniz Divarese’lerde ayakkabıdan çantaya pek çok seçenek bulunuyor.

İşçilik ve materyal kalitesinin mükemmel birleşimi George Hogg 23-24 Sonbahar/ Kış ayakkabı ve çanta koleksiyonunda deri ve süet kullanılıyor. El işçiliği ve zanaat detaylarının bir araya geldiği George Hogg Icons ve loaferların başrolde olduğu koleksiyonda kampüsün vazgeçilmez rengi bitter kahve ve siyah her zaman olduğu gibi öne çıkıyor. Süet materyal ve deri saraç detayları, tutma saplarında örme dokunuşlar ve uzun püsküllerle oluşturulan çanta koleksiyonu ise yine kampüsün hareketli temposuna hoşluk katıyor.

George Hogg’un erkek koleksiyonunda ise bu okul döneminde de zamansızlık iddiası sürüyor. Markanın tutkunlarının adeta koleksiyoner duygusuyla seçim yaptığı zamansız George Hogg Icons loafer ve ayakkabı tasarımları, yatırımlık parça olma özelliği taşıyor ve kampüste konfor ve şıklığı bir arada sunuyor. Kahve ve siyah tonlarda süet derili ve kösele tabanlı birleşimlerle bağcıklı ve tokalı botlar, bağcıklı ayakkabılar ve loaferları kampüste farklı formlarda sırt çantaları tamamlıyor.

George Hogg 23-24 Sonbahar/Kış koleksiyonunu incelemek için Divarese mağazaları ve divarese.com.tr ‘ye davetlisiniz.