GINZINGTM Serisinin Göz Kremi ve Yeni Jel Nemlendiricisi Cildinin Enerji Kaynağını

Yorgun ciltlerin sağlıkla ışıldaması için geliştirilmiş Origins GinZingTM serisinin enerji verici gücünü günün her anında cildinizde hissedin! GinZingTM ailesinin favorileri kahve çekirdekleri ve ginseng özleriyle cildi anında enerjik ve aydınlık görünümüne kavuşturmak için formüle edildi. Serinin en favori nemlendiricisi ise artık yeni formülüyle yeni ambalajında! Yeni formülüyle GinZingTM Yeni Jel Nemlendiricisi artık %96 daha aydınlık bir cilt görünümü sağlıyor.*

GinZingTM Canlandırıcı Jel Nemlendirici: Her cilt tipine uygun en sevilen nemlendiricimiz canlandırıcı jel dokusuyla cilde ışıltı sağlarken yorgun cilt görünümüne karşı savaşıyor. Aynı zamanda nem bariyerinin güçlendirilmesine yardımcı olurken, tüm gün süren canlılık sağlıyor. Cillt görünümünü canlandırmaya yardımcı Panaks Ginseng ve Kafein, cilde aydınlık bir görünüm sağlamaya yardımcı zengin antioksidan C Vitamini ve cildin nem bariyerini güçlendirmeye yardımcı Niasinamid’in birleşimi olan Vital Sentez Teknolojisi ile geliştirilen bu nemlendirici, sabahtan akşama kadar canlı ve aydınlık bir cilt görünümü sağlıyor.
Vegan*
*Hayvansal kaynaklı içerik içermez

EN SEVİLEN NEMLENDİRİCİNİN ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ YENİ FORMÜLÜNÜ KEŞFET
Cildin nem bariyerini güçlendirmeye ve ışıltısını 24 saat boyunca korumaya yardımcı olur.
+%119 Daha nemli bir cilt*
*32 katılımcının ilk kullanımının ardından gerçekleştirilen klinik test sonuçları

+%96 Daha aydınlık bir cilt görünümü**
**32 katılımcının ilk kullanımının ardından gerçekleştirilen klinik test sonuçları

1 haftalık kullanım sonrası gözenek görünümünde azalma***
***59 katılımcının 1 hafta boyunca kullanımının ardından gerçekleştirilen klinik test sonuçları

%93 Daha eşit bir cilt görünümü****
****59 katılımcının 4 hafta boyunca kullanımının ardından gerçekleştirilen klinik test sonuçları

(Tavsiye edilen perakende fiyatı: 50ml – 435TL)

GinZingTM C Vitamini & Niacinamid İçerikli Göz Kremi: GinZing™ C Vitamini & Niacinamid İçerikli Göz Kremi’nin sırrı, doğal ve aktif enerji verici bileşenlerinde saklı. Panax Ginseng ve kafein içeren güçlü formülü, daha sağlıklı ve daha parlak görünen bir göz çevresi için çalışırken, yeni eklenen C vitamini ve niasinamid ise sinerji içinde doğal cilt hücre enerjisini artırmaya yardımcı oluyor. Aydınlatıcı mineral pigmentler ise göz altı bölgesini anında aydınlatmayı amaçlıyor. Panax Ginseng ve kahve çekirdeklerinden elde edilen kafein göz çevresi yorgunluğunun görünümüyle mücadele etmeye yardımcı oluyor. Anahtar bileşenler, C vitamini ve niasinamid; göz altındaki koyu halkaların görünümünü en aza indirirken, portakal kabuğu özü ise göz çevresindeki şişkinliği gidermeye yardımcı oluyor. Hyalüronik asit ve kahve çekirdeği yağının hedefi ise, hassas göz altı bölgesini yoğun şekilde nemlendirmek. (Tavsiye edilen perakende fiyatı: 15ml – 450TL)

Origins GinZingTM ailesine www.origins.com.tr , Sephora ve Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.
*32 Katılımcının ilk kullanımının ardından gerçekleştirilen klinik test sonuçları.