İhtiyacınız olan her şey, Acer Aspire C22 hepsi bir arada bilgisayarda

Acer Aspire C22, alandan tasarruf sağlayan şık tasarımı, ultra ince çerçevesi ve güçlü performans özellikleri ile günlük kullanımda ihtiyaç duyulan her şeyi tek bir cihazda harika bir bilgisayar deneyimi ile sunuyor. FHD ekran ve 1080p FHD web kamerası ile günümüzün önemli bir parçası haline gelmiş görüntülü aramalarda kusursuz bir görüntüleme deneyimi sunan hepsi bir arada bilgisayar, düzenli kablo yönetim imkânı sunarak tüm çalışma alanlarında dikkat dağıtıcı unsurların önüne geçiyor. Acer Aspire C22-1600, Intel® Celereon® N4505 işlemciden güç alıyor.
Hepsi bir arada şık tasarım, karmaşık kabloları ortadan kaldırıyor
Öğrenciler, ev kullanıcıları ve aileler için günlük kullanıma göre optimize edilmiş Aspire C22 şık ve ince tasarım detayları ve kolay kurulumu ile kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak bir bilgisayar deneyimi sunuyor. Cihazın, siyah ve altın rengi kaplamaya sahip 7,5 mm’lik ultra ince hepsi bir arada tasarımı karmaşık kabloları ortadan kaldırıp yer tasarrufu sağlayarak derli toplu bir görünüm sunuyor ve tüm çalışma alanlarında dikkat dağıtıcı unsurların önüne geçiyor.
Acer C22 serisi, 21 inç büyüklüğünde FHD ekranı ile son derece net ve gerçekçi görüntüler sunuyor.Yüksek ekran gövde oranı ile ekran deneyimine yeni bir boyut katan cihazın, 1080p FHD web kamerası, günümüzün önemli bir parçası haline gelmiş görüntülü aramalarda keskinlik sunuyor. Ayrıca, rahat kullanım için tasarlanmış kullanışlı web kamerası kapağı ile aile yaşamınızın mahremiyetini de koruyor. Aspire C22, iki stereo mikrofon sayesinde aileniz ve arkadaşlarınızla aranızda mesafe yokmuş gibi görüşmenizi sağlıyor. Hepsi bir arada bilgisayar, sahip olduğu Intel UHD Graphics grafik kartı sayesinde güncel içerikleri kolayca düzenlemeyi sağlıyor. Cihazda yer alan 4 GB DDR4 RAM ve 256 GB SSD kombinasyonu uygulamaları seri bir şekilde çalıştırmanın yanı sıra, fotoğraf ve video düzenleme için de yeterli alan sağlayarak, sorunsuz bir çalışma deneyimi sunuyor.
Zengin bağlantı seçenekleri dikkat çekiyor
Acer Aspire C22, çeşitli bağlantı noktası seçenekleri yanında ağ girişi ve ses giriş-çıkışları ile zengin bir bağlantı deneyimi ile geliyor. Cihaza, HDMI bağlantı noktasını kullanarak ekstra bir ekran ekleyebiliyorsunuz. 1 adet USB 2.0 Tip A, 1 adet USB 3.2 Nesil 1 Tip A ve 2 adet USB 3.2 Nesil 2 Tip A olmak üzere toplamda dört USB bağlantı noktası ile hepsi bir arada bilgisayara ekstra çevre birimleri de bağlamak mümkün. Aspire C22, çalışma masası üzerinde minimum yer kaplıyor ve istendiğinde kolayca yerini değiştirebilmeniz için konforlu bir kullanım deneyimi veriyor. Ayrıca Acer Aspire C22’nin (-5 ila -25°) eğilebilir ekranında yer alan Acer BlueLightShield™ teknolojisi, renk tonunu ve parlaklığı ayarlayarak zararlı olabilecek mavi ışığı azaltıyor.
Fiyat ve bulunabilirlik
Acer Aspire C22-1600 vatanbilgisyar.com’da 6,999 TL fiyatla satılıyor.
Acer Hakkında
1976’da kurulan Acer, günümüzde 160’tan fazla ülkede faaliyet gösteren dünyanın en büyük ICT şirketlerinden biridir. Yüzünü geleceğe dönen Acer; donanım, yazılım ve hizmetlerin bir araya gelerek tüketicilere ve işletmelere yeni fırsatlar sunduğu bir dünya oluşturmaya odaklanmıştır. Hizmet tabanlı teknolojilerden Nesnelerin İnterneti, oyunlar ve sanal gerçekliğe kadar birçok alanda Acer; 7000’den fazla çalışanıyla, insanlarla teknoloji arasındaki sınırları kaldıran ürün ve çözümler araştırmaya, tasarlamaya, pazarlamaya, satmaya ve desteklemeye kararlıdır. Daha fazla bilgi için www.acer.com.tr adresini ziyaret edin.
© 2021 Acer Inc. Tüm hakları saklıdır. Acer logosu, Acer Inc’in tescilli ticari markasıdır. Belirtilen veya başka türlü kullanılan diğer ticari markalar, tescilli ticari markalar ve/veya hizmet markaları ilgili sahiplere aittir. Tüm teklifler önceden belirtilmeksizin değiştirilebilir ve tüm satış kanallarında geçerli olmayabilir. Belirtilen fiyatlar üreticinin tavsiye ettiği perakende satış fiyatlarıdır ve bölgeye göre değişebilir. Satış vergileri eklenebilir.