InvestAZ Bursa’daki bireysel yatırımcılara yönelik finansal araçlar eğitimini gerçekleştirdi

VİOP, Hisse Senedi ve Foreks piyasalarını tek hesaptan takip etme ve tek dokunuşla yatırım yapma kolaylığı sunan InvestAZ Yatırım 17 Aralık’ta Bursa Divan Otel’de gerçekleştidiği finansal araçlar eğitimiyle bireysel yatırımcılara ve yatırımcı adaylarına akademik düzeyde bilgi sunarak onları geleceğe hazırladı.

Bireysel yatırımcı pazarında lider olma vizyonuyla 2013 Mayıs ayından beri Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren ve halihazırda 800 milyon TL’lik günlük hisse senedi işlem hacmine aracılık eden InvestAZ Yatırım, 17 Aralık’ta Bursa Divan Otel’de bireysel yatırımcılara ve yatırımcı adaylarına akademik düzeyde finansal araçlar eğitimi verdi.

InvestAZ Yatırım Genel Müdürü Evren Karabulut’un açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik, InvestAZ Yatırım Araştırma Direktörü Dr. Tuğberk Çitilci’nin “Piyasalarda 2023 beklentileri” sunumuyla devam etti. InvestAZ Yatırım Uzmanı İlker Gönen’in “Temel ve Teknik Analiz” eğitimiyle devam eden etkinlik, InvestAZ Yatırım Yatırım Uzmanı Ogün Koçer’in “Yatırımcı Psikolojisi” ve “Yatırımcılar ile Piyasaya Genel Bakış” eğitimleriyle son buldu.

250’den fazla bireysel yatırımcının katıldığı eğitimin ardından, InvestAZ’de hesap açan katılımcılara Finnet ve Fonbul üyeliği hediye edildi.