InvestAZ üçüncü irtibat bürosunu Tatvan’da açtı

InvestAZ’nin Ankara ve Adana’dan sonra üçüncü irtibat bürosu Tatvan’da faaliyete geçti.

Bireysel yatırımcı pazarında lider olma vizyonuyla 2013 Mayıs ayından beri Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren InvestAZ’nin üçüncü irtibat ofisi Tatvan’da açıldı.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan InvestAZ Genel Müdürü Evren Karabulut “Teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte bireysel yatırımcı sayısında ciddi bir artış söz konusu. Biz faaliyete geçtiğimiz ilk andan itibaren yatırımcılara ’Kendine güven, kazanmayı öğren’ diyor ve bireysel yatırımcı pazarında lider olma vizyonuyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bireysel yatırımcıların teknolojiyi etkin ve etkili olarak kullanmalarını, doğru ve tarafsız bilgiye en anlaşılır şekilde ulaşmalarını istiyoruz. Yatırımcılarımızın, kurumsal yatırımcıların sunduğu hizmetler dahil, etkili bir satış ağı içerisinde, sermaye piyasalarındaki tüm ürünlere sağlıklı ve güvenli ulaşmaları için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu vizyonun en önemli parçalarından biri de Anadolu’da kurduğumuz ve kurmayı planladığımız irtibat ofisleridir.” dedi.

InvestAZ Yatırım Hakkında
Mayıs 2013 tarihinde yatırım, aracılık ve danışmanlık hizmetleri sunmak için faaliyete başlayan Invest AZ, Hisse Senedi, VİOP ve Forex piyasalarında aracılık faaliyetleri yürütmektedir. Şirket, kurumsal şirketlere halka arz ve sermaye piyasalarında finansal danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Uluslararası derecelendirme kuruluşu JCR tarafından “Yatırım Yapılabilir Şirket” notuna layık görülen InvestAZ Yatırım, Sermaye Piyasalarının gelişimine katkı vermeyi ve yeni nesil dijital çözümler ile yatırımcıların piyasalara erişimini daha kolay hale getirmeyi misyon olarak benimsemiştir. http://www.investaz.com.tr/