InvestAZ’den Bursa’daki bireysel yatırımcılara yönelik finansal araçlar eğitimi

VİOP, Hisse Senedi ve Foreks piyasalarını tek hesaptan takip etme ve tek dokunuşla yatırım yapma kolaylığı sunan InvestAZ Yatırım 17 Aralık’ta Bursa Divan Otel’de gerçekleştireceği finansal araçlar eğitimiyle bireysel yatırımcılara ve yatırımcı adaylarına akademik düzeyde bilgi sunarak onları geleceğe hazırlıyor.

Bireysel yatırımcı pazarında lider olma vizyonuyla 2013 Mayıs ayından beri Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren ve halihazırda 800 milyon TL’lik günlük hisse senedi işlem hacmine aracılık eden InvestAZ Yatırım, 17 Aralık’ta Bursa Divan Otel’de bireysel yatırımcılara ve yatırımcı adaylara yönelik akademik düzeyde finansal araçlar eğitimi düzenliyor.

InvestAZ Genel Müdürü Evren Karabulut’un açılış konuşmasıyla başlayacak etkinlik, InvestAZ Araştırma Direktörü Dr. Tuğberk Çitilci’nin “Piyalarda 2023 beklentileri” sunumuyla devam edecek. InvestAZ Yatırım Uzmanı İlker Gönen’in “Temel ve Teknik Analiz” eğitimleriyle devam edecek etkinlik InvestAZ Yatırım Uzmanı Ogün Koçer’in “Yatırımcı Psikolojisi” ve “Yatırımcılar ile Piyasaya Genel Bakış” eğitimleriyle son bulacak.

Eğitim vizyonumuzun önemli bir parçası
InvestAZ Genel Müdürü Evren Karabulut, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Kurulduğumuz ilk günden bu yana yatırım eğitimlerini çok önemsiyor ve bu eğitimleri vizyonumuzun önemli bir parçası haline getiriyoruz. Çünkü yatırımcılığın emekten, analizden ve öngörüden geçtiğini biliyoruz. Yatırım araçlarına son bir yılda artarak devam eden ilginin, finansal araçlara yönelik ayrıntılı bilgiye erişimle anlam kazanabileceğine inanıyoruz. Yatırımcıların doğru bilgi kaynaklarına erişimi daha sağlıklı ve sürdürülebilir bir yatırım ortamı için kritik önem taşıyor. Bireysel yatırımcıların tüyolarla değil, bilgiye, çalışmaya kısaca kendilerine güvenmelerini istiyoruz. Bu yüzden her seviyeden yatırımcıları InvestAZ Eğitimlerimize davet ediyoruz.

Yatırımcılar etkinliğe http://inv.az/bursa-egitimi adresinden kayıt yaptırarak ücretsiz katılabiliyor.

Etkinlik Programı
10:00-10:30: Açılış Konuşması / Evren KARABULUT InvestAZ Genel Müdürü
10:30-11:00: Piyasalarda 2023 beklentileri / InvestAZ Araştırma Direktörü Dr. Tuğberk ÇİTİLCİ
11:30-12:30: Temel Analiz / InvestAZ Yatırım Uzmanı Eğitmen İlker GÖNEN
12:30-13:30: Öğlen Arası
13:30-14:30: Teknik Analiz / InvestAZ Yatırım Uzmanı Eğitmen İlker GÖNEN
14:30-15:30: Yatırımcı Psikolojisi / InvestAZ Yatırım Uzmanı Ogün Koçer
15:30-17:00: Yatırımcılar ile Piyasaya Genel Bakış