Jacques Philippe, Falcon modeliyle Saat&Saat mağazalarında saatseverlerle buluşturuyor.

Saat tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Jacques Philippe, Falcon modeliyle İsviçre saat geleneğinin modern tasarımını Saat&Saat mağazalarında saatseverlerle buluşturuyor.

Dünyaca ünlü markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat, köklü Swiss Made geleneğini ve zanaatkarlığını modern çizgilerle yorumlayan Jacques Philippe’in güçlü Falcon modelini kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Kaliteli malzemeyi yaratıcı tasarımlarla buluşturan Jacques Philippe’in Falcon modeli, zevk sahibi erkeklerin favorisi olacak metalik kasası ve bilekliği ile öne çıkıyor. Siyah kadranı ile güçlü, hızlı, keskin zekalı ve korkusuz bir karakter izlenimi veren bu model, klasik tarzıyla sofistike bir görünüm yaratıyor.

Saat alanında İsviçre geleneğinin modern bir temsilcisi olan Jacques Philippe’in gösterişli modellerine Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr üzerinden ulaşılabiliyor. Online siparişlerde hızlı teslimat, hediye paketi ve kolay iade opsiyonlarından da faydalanılabiliyor.