Jacques Philippe Saatler ile Yazın Işıldayın

“Modernly traditional” sloganıyla geleneksel İsviçre saatçiliğini modern tasarımlara yansıtan Jacques Philippe’in yeni modelleri, stil sahibi kadın ve erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı oluyor.

Saat tutkunlarıyla dünyaca ünlü markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat ayrıcalığıyla buluşan Jacques Philippe’in kadınlar için sunduğu yeni modeli, rose gold rengi ve yalın stiliyle göz alıcı bir tasarıma sahip. Saatin çizgisel indeks ve takvim detayıyla tamamlanan kadranda kullanılan çizgisel form son derece zarif görünüyor. Jacques Philippe’in yeni modeli zarafetiyle tüm kadınların kalbini çalıyor.

Jacques Philippe’in erkekler için sunduğu yeni modeli ise şık tasarımı ve incelikli detaylarıyla tüm gözleri üzerinde topluyor. Saatin kahverengi deri kayışı, rose gold dokunuşlarla zenginleşen çelik bir kasayla buluşuyor. Kronograf, takvim gibi detaylarla dinamizm kazanan kadran, çizgisel dokunuşlarla derinlik kazanıyor. Bezelde kullanılan çentik detayları ise kadranın şıklığını taçlandırıyor.

Jacques Philippe’in benzersiz tasarımlarının yer aldığı koleksiyonları, Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tradresinde yer alıyor.

Ürün bilgisi:
JPQLS163365
JPQGC197123

Saat&Saat hakkında:
Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye’de distribütörlüğünü alarak müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteden asla taviz vermeyen, profesyonel bir yönetim anlayışla büyümesini sürdürdü. 2006 yılında perakende sektörüne adım atan Saat&Saat, 2016’da dünya markası Welder’in tüm haklarını satın aldı ve aynı yıl Wesse markasını da portföyüne ekledi. 2017’de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını yaptı. 2020 yılında ise JacquesPhilippe markasını kendi bünyesine katıp, U.S. Polo Assn. markasının da 34 ülkede üretim ve satış haklarını alarak global arenaya adım attı. 2021 yılında Milano X Change markasının da haklarını satın alan Saat&Saat; RaymondWeil, Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Michael Kors, Guess, Fossil, TommyHilfiger, Lacoste, Diesel, DKNY, Skagen gibi dünyaca ünlü 30’a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. 165 mağazası ve 600 bayisinin yanı sıra dünyaca ünlü saatleri www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini de sunan Saat&Saat, ayrıca sektörde ilk ve tek olan “tüm mağazalarda teknik servis” hizmetiyle markası ne olursa olsun tüm saatler için teknik destek sağlıyor.