Kariyer.net’te üst düzey atama

Türkiye’nin en büyük online istihdam platformu Kariyer.net’te üst düzey bir atama gerçekleştirildi. Teknoloji ve İnovasyon Genel Müdür Yardımcılığı görevine Anıl Gül atandı.

Kariyer.net’te üst düzey atama gerçekleştirildi. Buna göre, Teknoloji ve İnovasyon Genel Müdür Yardımcılığı görevine teknoloji sektörünün deneyimli isimlerinden Anıl Gül atandı. Görevi Ali Ufuk Yücel’den devralan Gül, 30 yıla yaklaşan deneyimi ve başarılı çalışmalarıyla Kariyer.net’in teknoloji şirketi olarak konumuna katkı sağlayacak.
İlklerde imzası var
Anıl Gül, İstanbul Alman Lisesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi Fizik Mühendisliği bölümünde eğitimini tamamladıktan sonra çalışma hayatına 1993 yılında Arçelik Araştırma-Geliştirme Merkezi’nde başladı. Ar-Ge uzmanı olarak çalıştığı dönemde elektronik kontrollü ilk Arçelik ürünlerinin tasarım ve üretim sürecinde aktif olarak yer alan Gül, 1996 yılında Koç-Net’in oluşum sürecinde de görev aldı. Gül 2000 yılında Turkcell Grubu’na katılarak birçok yönetsel pozisyonu başarıyla sürdürdü. Turkcell Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı olarak rol aldığı 2010 yılı sonrasında ise Turkcell TV, fizy, Lifebox, Turkcell Dergilik, Turkcell T-Serisi telefonlar gibi katma değerli servisleri geliştiren ekipleri yönetti.

2016 yılında Borusan Grubuna katılan Gül, Borusan Lojistik Grubu CIO’su olarak e-tasimacilik.com, bukoli.com girişimleri içerisinde aktif rol aldı. 2020 yılında n11.com CTO’su olarak görev almaya başlayan Gül, 2 yıl içerisinde e-ticaret platformunun yenilenme projesi Garaj11, Market11, Giybimoda, Pet11 gibi dikeyleri geliştiren ekiplere de liderlik etti. 2022 Haziran ayında Kariyer.net ailesine katılan Gül, Teknoloji ve İnovasyon Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürecek.

Kariyer.net hakkında:
1999’dan bu yana Türkiye’nin en büyük online istihdam platformu olan Kariyer.net, iş arayanlarla işverenleri internet ortamında yeni nesil teknolojilerle bir araya getiriyor. Kariyer.net’ in aday veri tabanında 28 milyonu aşkın özgeçmiş bulunuyor. Kariyer.net üyesi 500 binden fazla firma, ihtiyaç duyduğu iş gücünü Kariyer.net aracılığıyla arıyor. Kariyer.net, 400’ü aşkın çalışanı ile Türkiye’nin 81 ilinde işveren ve adaylara hizmet veriyor.