Kitap kategorisindeki Prime Day indirimleri Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın önerileriyle belirleniyor

Kitap kategorisindeki Prime Day indirimleri Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın önerileriyle belirleniyor

Amazon.com.tr’de seçili ürünlerde yılın bugüne kadarki en iyi indirim oranlarını sunacak Prime Day, Türkiye’de 11 – 17 Temmuz tarihleri arasında düzenleniyor. Bu yıl amazon.com.tr, indirimde kuralları da tersine çeviriyor ve Prime Day’de indirime girecek ürün ve markaları müşterileri ile birlikte belirliyor.
Amazon.com.tr, Prime üyelerinin kitap kategorisinde indirim isteğini karşılıksız bırakmıyor. Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın önerdiği kitaplar Prime Day’de indirimli olarak üyelere sunuluyor.

İSTANBUL – 10 Temmuz 2023 – Amazon’un 2015 yılından bu yana her yıl tüm dünyada gerçekleştirdiği, Prime üyelerine özel kaçırılmayacak indirimler, ürünler ve fırsatlar sunan Prime Day’in başlamasına çok kısa bir zaman kaldı. Bu yıl Türkiye’de 11 – 17 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek Prime Day boyunca Prime üyeleri, teknolojiden modaya, güzellikten kitaba, oyuncaktan elektrikli ev aletlerine yüz binlerce üründe kaçırılmayacak indirimlerden faydalanabilecek. Üstelik bu yıl Amazon Türkiye, kuralları tersine çeviriyor ve Prime Day’de indirime girecek ürün ve markaları müşteriler ile birlikte belirliyor.

Kitap kategorisindeki indirimleri Prof. Dr. İlber Ortaylı belirliyor
Dünyada müşteri odaklılığıyla tanınan Amazon, Prime Day kampanyasında yenilikçi bir dokunuşla müşterilerinin talepleri doğrultusunda indirimleri belirliyor. Prime üyelerinin kitap kategorisinde gelen indirim isteklerini karşılıksız bırakmayan Amazon, Prime Day boyunca Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın önerdiği kitapları indirimli olarak Prime üyelerine sunuyor.

Bu kategorideki eserleri incelemek için https://www.amazon.com.tr/primeday adresini ziyaret edebilirsiniz.

Prime üyesi olmanın tam zamanı:
11 – 17 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek Prime Day süresince indirim ve fırsatlardan yararlanmak, ayrıcalıklı alışveriş ve eğlence deneyimini yaşamak için Prime üyesi olmak yeterli. Üstelik alışveriş ve eğlencenin en iyilerini tüm vergiler dahil 39TL’ye sunan Prime üyeliğini bir ay boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. İşte sayısız Prime avantajlarından bazıları:

Hızlı ve ücretsiz teslimat: Amazon Prime üyeleri herhangi bir sepet tutarı gözetmeksizin aynı gün, ertesi gün, iki günde veya randevulu teslimat seçeneklerinin keyfini çıkarıyor.
Prime’a özel indirimler: Prime üyeleri, sınırlı süreli fırsatlara erken erişim ayrıcalığı ve yalnızca Prime üyelerine özel ek indirimler de kazanıyor. Prime üyeleri aynı zamanda Çok Al & Az Öde ile seçili ürünlerde 250 TL ve üzerindeki alışverişlerinde yüzde 10 indirim kazanıyor.
Seçili ürünlerde indirim oranı tutarında ücret iadesi garantisi: Prime Day boyunca Amazon.com.tr ve Amazon mobil uygulamasından satın alınan seçili ürünlerde ürünün fiyatı düşerse, aradaki fark hediye kartı olarak Amazon hesabına tanımlanıyor.
Prime Video: Amazon Prime üyeleri, ücretsiz Prime Video üyeliğiyle ile aralarında “Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri” ve “Rüyanda Görürsün” de dahil birçok yerli ve yabancı Amazon Originals film ve dizisinin de bulunduğu içeriklere ek ücret ödemeden primevideo.com ya da Prime Video uygulaması aracılığıyla erişebiliyorlar.
Prime Gaming: Prime Gaming ile tüm Prime üyeleri önde gelen oyunlarda oyun içi ayrıcalıklar, her ay yenilenen ücretsiz oyunlar ve Twitch.tv’de sevdikleri bir yayıncıya aylık abonelik hakkıyla bütünsel bir oyun deneyiminin keyfini çıkarabiliyor.

Henüz Prime üyesi değilseniz www.amazon.com.tr/prime adresinden hemen üye olup Prime ayrıcalıklarından ve Prime Day fırsatlarından yararlanabilirsiniz.