KÖFN, Eti Popkek’in yeni yüzü!

Eti Popkek’in “Ben Bilirim Seni, Popkek’inden Belli” sloganıyla hayata geçirdiği samimi ve eğlenceli klibinin yeni yüzü son dönemin parlayan müzik grubu KÖFN oldu!

Kek kategorisinin en büyük ve sevilen markalarından Eti Popkek, “Doyana Doymayana Popkek” sloganı ile başlattığı samimi ve eğlenceli iletişimini, 7 farklı çeşitten oluşan geniş ürün yelpazesine atıfta bulunduğu “Ben Bilirim Seni, Popkek’inden Belli” sloganıyla hazırladığı yeni kampanyasıyla devam ettiriyor.

Son dönemin parlayan müzik grubu ve kısa sürede büyük bir dinleyici kitlesine ulaşan şarkıların mimarı olan KÖFN, sevilen şarkısı Popstar’ın Eti Popkek versiyonuyla ekranlarda yerini aldı. “Ben Bilirim Seni, Popkek’inden Belli” nakaratıyla dillere pelesenk olan şarkı, renkli görüntüleriyle de izleyiciden büyük beğeni topluyor. Yepyeni jingle ile hayata geçen şarkı ve klip projesi gençlerin playlist’lerine eklenmeye aday… İzleyenleri içine alan bir atmosferde çekilen klibin yönetmen koltuğunda Ümit Şahin & Samet Eruzun oturuyor.

Eti Popkek X KÖFN- Ben Bilirim Seni Popkek’inden Belli
Instagram üzerinden izlemek için tıklayınız
YouTube üzerinden izlemek için tıklayınız
KÜNYE
Reklamveren: Eti
Reklamveren Yetkilileri: Zübeyde Erce Özmen, Emir İşeri, Fidan Denizci, Cansu Uçar, Tunay Dönmez
Reklam Ajansı: Kompüter
Yapım: Hypers New Media
Müzik Şirketi: Hypers Presents
Menajerlik: Hypers Presents
Yönetmen: Ümit Şahin & Samet Eruzun
Uygulayıcı Yapımcı: Sedat Demirtopuz
Görüntü Yönetmeni: Akın Çetin
Yapım Koordinasyon: Tuba Kıymaz
Sanatçı Temsilcisi: Çağla Güniz
Music Label Director: Aylin Ay