Miray Daner, Onarıcı Saç Bakım Serisi ile Devam Ediyor!

Dünyaca Ünlü Fransız kozmetik markası Yves Rocher, Miray Daner ile çıktığı heyecan verici yolculuğuna devam ediyor! Yves Rocher’nin saçların onarılmasını ve beslenmesini destekleyen onarıcı serisinin yüzü Miray Daner oldu. Onarıcı serinin yıldız iki ürünü Yves Rocher Yıpranmış Saçlar İçin Onarıcı Prebiyotik Şampuan ve Yves Rocher Onarıcı/Şekillendirici Jojoba Bakım Kremi’nin yüzü olan Miray Daner’in yer aldığı reklam filmi Eylül ayında televizyon ve dijital mecralarda yayında olacak.

Kurulduğu 1959 yılından bu yana Bitkisel Kozmetik Laboratuvar Uzmanlığı ile doğaya ve cilde saygılı güçlü dermobotanik formüller geliştiren ve bitkisel güzelliği geniş kitleler ile buluşturan Yves Rocher’nin Miray Daner ile onarıcı seri için çıktığı bu yolculuğun reklam filmi Eylül ayında televizyonlarda, özel içerikleri ise ay boyunca dijital mecralarda yer alacak.

Yves Rocher ve Miray Daner iş birliği, Pure Menthe Ailesi’nin yıldızı Parlama ve Siyah Nokta Karşıtı Kömür Maske reklam filmiyle 2022 yılında başlamıştı. Yves Rocher ve Miray Daner bu süreçten itibaren pek çok farklı projeye imza attı. Eylül ayı boyunca devam edecek kampanyanın sürpriz içeriklerine ek olarak ilerleyen dönemlerde iş birliğine dair farklı projeler de hayata geçirilecek.

Yves Rocher Yıpranmış Saçlar İçin Onarıcı Prebiyotik Şampuan

Düzenli kullanımda standart şampuanlara göre 18 kata kadar daha dayanıklı saçlara sahip olmanızı sağlayan Onarıcı Prebiyotik Şampuan saçlarınızın kendini onarmasına ve beslenmesine yardımcı oluyor. Sülfat, silikon paraben ve renklendirici içermeyen vegan formülü ile daha güçlü saçlara sahip olmanızı sağlarken saç kırılmalarını %94 oranında azaltıyor.

Yves Rocher Onarıcı/Şekillendirici Jojoba Bakım Kremi

Saçları yağlandırmadan 8 saat boyunca yoğun bir şekilde onarılmasına yardımcı olan Onarıcı/Şekillendirici Jojoba Bakım Kremi saçların kırılmalara karşı 30 kat daha dayanıklı olmasına destek oluyor. Paraben, silikon ve mineral yağ içermeyen bakım kremini kullanan kadınların %88’i uygulamadan hemen sonra saçlarının beslendiğini belirtiyor.