Nefes X DeFacto Koleksiyonu Plajlara Damgasını Vuracak

Global moda markası DeFacto ve zamansız, egzotik tasarımları ile dikkat çeken Nefes İstanbul iş birliğinden doğan ‘Nefes X DeFacto’ Koleksiyonu’nun lansmanı, İstanbul Feriye’de yapıldı. İstanbul Boğazı’nın en güzel noktalarından birinde gerçekleşen davete moda, magazin ve cemiyet dünyasından isimler katıldı.

Geometrik desenli kumaşlarla harmanlanan tasarımları ile yaz ayları boyunca plajlarda kadınlara zarif ve üst düzey rahatlık sağlayacak olan Nefes X DeFacto Koleksiyonu, İstanbul Feriye’de gerçekleşen lansman ile tanıtıldı. Rüya Büyüktetik’in ev sahipliğinde gerçekleşen lansmana moda, magazin ve cemiyet dünyasından isimler katıldı.

Aralarında Ceylan Çapa, Feryal Gülman, Merve Toy, Meriç Küçük, Begüm Özer, Burçin Ünaldı, Hilal Özdemir Babacan gibi isimlerinin bulunduğunu etkinlikte, birbirinden şık tasarımlara sahip olan egzotik desenleri ile dikkat çeken koleksiyon büyük ilgi gördü. İstanbul Boğazı’nın etkileyici manzarasına karşı nefes egzersizi ve ürün deneyimleme gibi aktivitelerin de yapıldığı lansmanda Nefes X DeFacto koleksiyonundan parçalar konukların beğenisine sunuldu.

Göz alıcı, zarif, iddialı ve her ruh haline uyum sağlayan kreasyonlar sunan Nefes X DeFacto koleksiyonunda yer alan ve bu yıl yaz modasının öne çıkan parçası olan kaftanlar, aynı desenden tasarlanan mayo ve bikinilerle kombinlenerek plajlarda modern bir tarz sunuyor.
Nefes X DeFacto koleksiyonuna, http://www.defacto.com adresinden ve seçili DeFacto mağazalarında ulaşabilirsiniz.