Panasonic, yeni premium ekran serisini duyurdu

Panasonic SQ2H Serisi parlaklık, güvenilirlik ve sistem ölçeklenebilirliği alanlarında öne çıkıyor

Panasonic Connect Avrupa, parlak aydınlatma koşullarını ortadan kaldırabilen birinci sınıf profesyonel iş ekranlarına yönelik artan talebi karşılamak için en yeni nesil 4K UHD LCD Ekran serisi olan SQ2H serisini duyurdu. 43-98 inç arasında yedi ekran boyutunda değişen bu güvenilir 7/24 ekranlar, toplantı odaları, toplantı ve öğrenme alanlarının yanı sıra perakende ve halka açık bilgi alanlarındaki dijital tabelalar için ideal.

Üstün görüntü kalitesi ve görünürlük seviyeleri
Full HD’den dört kat daha fazla piksel sunan yüksek çözünürlüklü 4K panel (3840 x 2160 piksel), giriş holleri, lobiler veya parlak ışıklı toplantı alanları gibi aydınlık ortamlarda öne çıkacak 700 cd/m2’lik yüksek parlaklığa sahip gerçekçi ve ayrıntılı görüntüler sunuyor. Yüzde 25’lik parlama önleyici pus işlemi, ortam ışığının yansımasını azaltıyor ve tüm ortamlarda görünürlüğü büyük ölçüde artırıyor.

Farklı kullanım durumları için esnek kurulum
Toplantı kabinlerinden çok sayıda insanın katıldığı konferans salonlarına kadar kompakt alanlara uygun boyutlarda olan ekranlar, dikey olarak da kullanılabiliyor. 20 derece ileri ve geri eğilebilme özelliği, cihazları çeşitli yerlere kurulum için uygun hale getirir.

Yerleşik ölçeklenebilirlik
SQ2H Serisi, en üst düzey esneklik ve ölçeklenebilirlik için çok çeşitli kullanım durumları için standart olarak Intel® Akıllı Ekran Modülü (Intel® SDM) özellik yuvasıyla donatılıyor. Örneğin, yerleşik bir bilgisayar, terminal kartı veya kablosuz sunum sistemi kullanarak dijital tabela ve yayınlar gibi uygulamaları destekleyebiliyor. Ekranlar ayrıca 4K içeriği görüntülemek için USB medya oynatıcı işleviyle donatılıyor ve bağımsız modda çalışarak yüksek kaliteli dijital tabela görevi görebiliyor.

SQ2H Serisi, HDMITM girişi (x3), DIGITAL OUT (HDMITM Type A x1), PC girişi (Mini D-sub x1), USB Type A (x2) ve USB Type C (x1) gibi DisplayPort Alternatif modu ve 60W’a kadar güç dağıtımı ile uyumlu çeşitli arayüzlerle donatılıyor. Her ana ünitede bulunan 20W dahili hoparlör (10W+10W) de ses içeriği için harici hoparlör ihtiyacını ortadan kaldırıyor ve ekranların dar alanlara monte edilmesine izin veriyor.

SQ2H Serisi, Aralık 2023’ten itibaren satışa sunulacak ve kurumsal, eğitim ve dijital tabela uygulamaları için geniş bir 4K UHD LCD ekran serisine katılacak. Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: https://eu.connect.panasonic.com/tr/tr/sq2h-series