Panasonic yüksek parlaklığa sahip piyasadaki en küçük, en hafif, en sessiz projektör yelpazesini genişletiyor

Panasonic yüksek parlaklığa sahip piyasadaki en küçük, en hafif, en sessiz projektör yelpazesini genişletiyor

PT-MZ20 Solid Shine LCD Projektör Serisi, kurumsal toplantılar, müzeye yönelik sürükleyici deneyimler, amfiler ve hibrit toplantılar için ideal olmasıyla öne çıkıyor.

Panasonic duyurduğu PT-MZ20 Serisiyle Solid Shine LCD Projektör serisini genişletti. Bu yılın başlarında duyurulan dünyanın en küçük, en hafif ve en sessiz 20.000lm LCD projektörü[1] PT-MZ20K projektörüyle birlikte üç model daha bulunuyor . Bu modeller ise PT-MZ17 (16.500lm), PT-MZ14 (14.000lm) ve PT-MZ11 (11.000lm) olarak sıralanıyor. Seri, Ocak 2023’ten itibaren satışa sunulacak.

Kurumsal toplantılar, sürükleyici müze deneyimleri, amfiler ve hibrit toplantılar için ideal olan yeni seri, güvenilirlik ile hızlı ve kolay kurulumun yanı sıra uygun maliyetli performans ve etkileyici görüntü kalitesi sunuyor. Kompakt, kullanımı kolay 22,3 kg (49,2 lbs) kasa ve Sessiz Mod’da çalışma (36 dB)[2] ile projektörler odaya uyum sağlıyor.

Yüksek parlaklık ve doğal renk kalitesi için yeni standartları belirleyen PT-MZ20 Serisinde yeni 1 inç LCD panellere sahip ayarlanmış bir optik motor bulunuyor. Saf Beyaz Jeneratör, canlı ve ilgi çekici sunumlar için renk doğruluğunu artırmak üzere ekstra ışıktan yararlanıyor. Ayrıca herhangi bir lens sıcaklığı ve parlaklık değişikliği için Otomatik Netleme Ayarı’na (AFO) sahip olan seri, her ortama kolayca entegre olabilmek için 4K/60p giriş sinyalini kabul ediyor.

Kurulumu kolay olan seri, AC gücü olmadan IP kurulumunu destekleyen bir NFC işlevini barındırıyor. Ek olarak akıllı telefon kamerası aracılığıyla otomatik odaklamalı Akıllı Projektör Kontrolü uygulaması, Geometry Manager Pro için önceden etkinleştirilmiş yükseltme kitleri ve durumu Bekleme modunda görüntülemek için bir Bilgi Monitörü bulunuyor.

Sıfır ofsetli ET-EMU100 Ultra Kısa Yansıtma Açılı Zum Lens gibi çok çeşitli isteğe bağlı Panasonic lenslerle uyumlu olan PT-MZ20K, dar alanlarda gölge bırakmadan net bir şekilde projeksiyon yapmak için de kullanılabiliyor. Böylece müzelerde ve eğlence mekanlarında sürükleyici deneyimler için ideal hale geliyor.

Multi-Laser Drive Engine ve Panasonic’in benzersiz sızdırmaz sıvı soğutma ve fosfor tekerleği soğutma sistemleri stressiz güvenilirlik sağlıyor. Yeniden kullanılabilir hava eko filtresi ve lazer ışık kaynağı da 20.000 saat boyunca bakım gerektirmiyor. Yük Devretme Devresi, diyot arızasından kaynaklanan parlaklık kaybını önlerken Yedekleme Girişi, işler için kritik durumlarda daha rahat bir çalışma imkanı için ekran boşalmasını önlüyor.

Panasonic Grubu Hakkında
Dünya çapında tüketici elektroniği, konut, otomotiv, endüstri, iletişim ve enerji sektörlerindeki geniş kapsamlı uygulamalar için yenilikçi teknolojiler ve çözümler geliştirmede küresel bir lider olan Panasonic Grubu, 1 Nisan 2022’de Panasonic Holdings Corporation’ın holding şirketi olarak hizmet verdiği ve sekiz şirketin şemsiyesi altında konumlandırıldığı bir işletim şirketi sistemine geçti. 1918 yılında kurulan Grup, insanların ve toplumun refahını arttırmaya kendini adamıştır ve işlerini yeni değer üretmek ve günümüz dünyası için sürdürülebilir çözümler sunmak için uygulanan kurucu ilkelere dayanarak yürütmektedir. Grup, 31 Mart 2022 tarihinde sona eren yıl için 56,40 milyar Euro (7.388,8 milyar yen) konsolide net satış bildirdi. İnsanların refahını iyileştirmeye kendini adamış olan Panasonic Grubu, En İyinizi Yaşamanıza yardımcı olacak üstün ürünler ve hizmetler sunma konusunda birleşmiştir.
Panasonic Grubu hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://holdings.panasonic/global/

Panasonic Connect Europe GmbH Hakkında
Panasonic ConnectEurope, 1 Ekim 2021’de faaliyetlerine başlayarak İşletmeler Arası odaklı ve çevik yeni bir organizasyon oluşturdu.400’den fazla çalışanı olan ve CEO Hiroyuki Nishiuma tarafından yönetilen işletme, yenilikçi ürünler ve entegre sistemler ve hizmetlerle müşterilerinin başarısına katkıda bulunmayı hedefliyor – hepsi de vizyonunu İşi Değiştirmek, Toplumu İlerletmek ve Yarına Bağlanmak için tasarlandı.

Panasonic Connect Europe’un merkezi Wiesbaden’dedir ve aşağıdaki iş bölümlerinden oluşur:

Mobil Çözümler İş Bölümü, Toughbook dayanıklı dizüstü bilgisayarlar, iş tabletleri ve el tipi dizüstü bilgisayar yelpazesiyle mobil çalışanların üretkenliği artırmasına yardımcı olur.
Görsel Sistem Çözümlerini içeren Medya Eğlence İş Bölümü, yüksek kaliteli ekranların yanı sıra bir dizi yüksek parlaklık ve güvenilir projektör sunar; ve Broadcast & ProAV, PTZ ve sistem kameraları, video kameralar, Kairos BT / IP platformu, anahtarlayıcılar ve canlı etkinlik yakalama için yaygın olarak kullanılan robotik çözümlerden oluşan uçtan uca bir portföyden Akıllı Canlı Prodüksiyon çözümleri sunar. spor prodüksiyonu, televizyon ve xR stüdyoları.
İş ve Endüstri Çözümleri, benzersiz Gemba Süreç İnovasyonu yaklaşımını kullanarak Perakende, Lojistik ve Üretim odaklı özel teknoloji çözümleri sunar. Amacı, operasyonel verimliliği artırmak ve müşteri deneyimini geliştirmek, işletmelerin her gün en iyi şekilde performans göstermelerine yardımcı olmaktır.
Panasonic Fabrika Çözümleri Avrupa, elektronik üretim çözümleri, robot ve kaynak sistemleri ve yazılım çözümleri mühendisliği dahil olmak üzere geniş otomatik çözüm yelpazesiyle akıllı fabrikaların gerçeğe dönüşmesine yardımcı oluyor.

Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://business.panasonic.co.uk/visual-system/panasonic-visual-system-solutions/about-visual-system-solutions

[1] 20.000lm sınıfı veya üstü (Kasım 2021).

[2]Onaylanması için.