Pantolonlardan şortlara, tişörtlerden gömleklere Dockers® Yaz Stili

Her zaman iyi görünen ve her koşulda rahat hissettiren bir stil arayanların ilk tercihi Dockers®; pantolonlardan şortlara, tişörtlerden gömleklere zamansız, şık ve rahat parçaları ile yazın her anına eşlik edecek seçenekler sunuyor.
Casual Friday akımının mucidi Dockers®, benzersiz renk ve kalıplarıyla her modunuza eşlik ederek yazın enerjisini giyiminize yansıtıyor. İster iş yerinde toplantıdan toplantıya koşun, ister şık bir yemekte haftanın yorgunluğunu atın, ister sahilde sakin bir yürüyüş yapın… Dockers®, stilinizi tamamlayacak kargo şortlarla, casual gömleklerle, hafif tişörtlerle ve çok daha fazlasıyla her anınızda yanınızda.
Yaz Boyunca Her Koşula Uyacak Parçalar
Stilinden vazgeçmeden rahat ve konforu hayatından eksik etmeyenlerin favorisi haline gelen Ultimate Şort, yazın tüm kombinlerinizde ince tişört ve gömleklerinizin tamamlayıcısı olacak. Daha şık günlerinizde yanınızda olacak Ultimate Chino Pantolon ise dört yana esneyen kumaşı ve vücuda tam oturan formuyla günlük giyimin konforunu ofise taşıyanların vazgeçilmezi haline gelecek.
Yaz Stilini Yansıtacak Gömlek ve Tişörtler
%100 pamuk kumaşıyla yaz havasına uygun Uzun Kollu Casual Gömlek şık toplantıların ve özel akşam yemeklerinin kurtarıcısı olurken Kısa Kollu Camp Collar Gömlek ise hafta sonu etkinliklerinizde rahat bir stil için ilk adresiniz haline gelecek. Koşul fark etmeksizin her dolapta bulunması gereken Logo Tişört ise rahat yapısı ve minimalist tasarımı sayesinde sadelik ve şıklığı bir arada sunmaya devam ediyor.
Water<Less® teknolojisi sayesinde daha az su ile üretim gerçekleştirerek gezegenimizi koruyan Dockers®, keyifli yaz aylarına eşlik edecek eşsiz kombin seçenekleri sunuyor. Tarzıyla kendinden konuşturan her yaştan kullanıcı için çok daha fazlası Dockers® satış noktaları ve www.dockers.com.tr’de.