Philips ‘Buharla ve Giy’ Dedi

Philips x Elle, genç ve başarılı tasarımcı Zeynep Mayruk tarafından gerçekleştirilen tasarım atölyesi için Avlu Bebek’te bir araya geldi. Sürprizlerle dolu tasarım atölyesine Ceylan Çapa, Yasemin Karagülle, Hanzade Durmuş, Billur Saatçi Ece Tuncel, Eliz Fındık, Hande Tokmak ve Zeynep Soylu gibi influencer dünyasının sevilen isimleri katılım gösterdi.
Philips x Elle, 4 Ekim Salı günü Zeynep Mayruk ile gerçekleştirdiği tasarım atölyesinde Philips 7000 Serisi Buharlı Düzleştirici ile ‘Buharla ve Giy’ dedi. Ünlü tasarımcı Zeynep Mayruk’un etkinliğe özel tasarladığı gömlekleri katılımcılar da yaratıcılıklarını ortaya koyarak kişiselleştirdiler.
Trendleri yakından takip eden genç ve dinamik influencerların katılımıyla gerçekleşen keyif dolu atölyede yapılan tasarımlar, OptimalTEMP ile sıfır yanık garantisi sunan Philips Buharlı Düzleştirici 7000 serisi ile giymeye hazır hale gelerek katılımcıların dolaplarında yerlerini aldı.
Philips Buharlı Düzleştirici 7000 serisi ile Buharla & Giy!
• Pratik, hızlı ve kolay buharlama
• 30 saniyede kullanıma hazır
• Yeni ayarlanabilir başlık
• Güçlü ve sürekli buhar, kıyafetlerinizin kırışıklıklarını giderir ve mükemmel görünmelerini sağlar
• OptimalTEMP teknolojisi ile sıfır yanık garantisi
• 2022 IF tasarım ödülü
Daha fazla bilgi için:
Deniz Ülker Kaya
Philips Ev Aletleri A.Ş
deniz.ulkerkaya@versuni.com
İrem Özel
Gravital İletişim Danışmanlığı
irem.ozel@gravital.com.tr

Philips Ev Aletleri Hakkında:
Dünyada 130, Türkiye’de 90 yılı aşkın süredir hizmet sunan Philips Ev Aletleri, 1 Temmuz 2021 itibarıyla Philips’ten farklı bir şirket haline geldi. Dünyanın en büyük küçük ev aletleri şirketlerinden olan Philips Ev Aletleri; Philips, Saeco, Gaggia, Senseo, Walita ve Preethi markalarına ev sahipliği yapıyor. Mutfak aletlerinden ev bakımına, ev temizliğinden hava temizliğine kadar tüketicilerin hızla değişen beklentilerini karşılama konusundaki başarısı ile ilk tercih olmaya devam eden Philips Küçük Ev Aletleri, yüksek performans sunan süpürgelerden, sağlıklı bir hava sunan hava temizleyicilere buharlı ve buhar kazanlı ütülerinden, espresso makinelerine kadar pek çok ürün ile evleri yuvaya dönüştürüyor. Philips’in mühendislik, tasarım ve yenilikler dünyasını daha yakından takip etmek için Philips.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.