Philips Sonicare App ile Diş Fırçalama Deneyimi

Kişiselleştirilmiş fırçalama deneyiminin yanı sıra gelişiminizi takip eden düzenli raporlarıyla Philips Sonicare App, sağlıklı ağız bakımı ve doğru diş fırçalama için ihtiyacınız olan desteği sağlıyor.
Sağlıklı bir hayat, ağız ve diş sağlığı ile başlıyor. Dişlerinizi fırçalarken önerilen yöntemi uyguladığınızdan emin olabilmeniz için, Philips Sonicare App ağız ve diş sağlığı bakımınızda her an ihtiyacınız olan rehberliği sağlayarak diş fırçalamanın en iyi yolunu sunuyor.
Sonicare App kişiselleştirilmiş bir İlerleme Raporu ile zaman içinde ne kadar geliştiğinizi görüp doğru yöntemi kullanmaya devam etmenize yardımcı olurken, diş fırçalama alışkanlıklarınızı iyileştirmeye yönelik ipuçları da sağlıyor.
Kişiselleştirilmiş Gösterge Paneli
Gösterge Paneli, fırçalama alışkanlıklarınızı takip etmek için uyumlu Sonicare elektrikli diş fırçanıza bağlanarak her gün ve her hafta, ağız sağlığınızı iyileştirmek ve doğru bakım alışkanlıklarınızı sürdürmek için ihtiyacınız olan diş fırçalama yöntemlerini içeren kişiselleştirilmiş bir rapor sunuyor.
Sonicare App ile uyumlu Philip Sonicare Diamond Clean 9000 Elektrikli Diş Fırçası, manuel diş fırçasına kıyasla 10 kata kadar daha fazla plak temizliği sağlarken*; diş fırçalama esnasında ne kadar süre fırçaladığınız veya ne kadar baskı uyguladığınız gibi detayları izleyerek kişiye özel tavsiyelerle size yol gösteriyor.
*Manuel diş fırçasına kıyasla; gerçek sonuçlar değişebilir