Philips Sonicare Diamond Clean 9000 ile Plak Temizliği

Ağız ve diş sağlığı için gelişmiş çözümler üreten Philips Sonicare teknolojisinin son ürünü Diamond Clean 9000, manuel diş fırçasına göre 10 kata kadar daha fazla plak temizliği sunuyor.

Ağız, insan vücuduna açılan bir kapı ve birçok araştırma doğruluyor ki ağız sağlığı kalp rahatsızlıklarından, hamileliğe kadar birçok süreci etkiliyor. Sağlıklı bir ağız ve diş sağlığı için Philips, Sonicare ile ağız ve diş sağlığı rutin bakımınızı etkili bir şekilde yapmanıza yardımcı oluyor.

Gelişmiş teknolojiye sahip Philips Sonicare’in son ürünü Diamond Clean 9000 Elektrikli Diş Fırçası, etkin bir ağız temizliği sağlayarak daha beyaz dişlere kavuşmanıza yardımcı oluyor. Işıldayan parlak bir gülümseme ve gözle görülebilir derecede daha beyaz dişler için, gelişmiş Sonicare teknolojisinin parlatma kılları ve Beyazlık+ modu, manuel diş fırçasına kıyasla yalnızca 3 günde %100’e varan oranda daha fazla lekeyi yok ediyor.[1]

10 kata kadar daha temiz dişler[2]

Philips Sonicare’in gelişmiş teknolojisi sayesinde her güne sağlıklı bir gülüş ile başlamak mümkün. Güçlü sonik titreşimler, dişleriniz arasında ve diş eti çizginiz boyunca plakla savaşan kabarcıkları yönlendirmek için dakikada 62.000 kez hareket ederken manuel diş fırçasına kıyasla 10 kata kadar daha fazla plağı gideriyor.

Derinlemesine bir temizlik amacıyla tasarlanan C3 Premium Plak Kontrolü fırça başlığı, yumuşak, esnek kenarlar ve kıllar ile diş hatlarınızın etrafında kıvrılarak 4 kat daha fazla yüzey teması sağlarken ulaşılması zor noktalara erişmenize yardımcı oluyor.[3]

Kişiselleştirilmiş fırçalama deneyimi için 4 mod ve 3 yoğunluk ayarı

Diamond Clean 9000 Elektrikli Diş Fırçası, kullanıcılara kişiselleştirilmiş bir fırçalama deneyimi için 4 farklı fırçalama modu imkânı tanıyor: Derinlemesine günlük temizlik için Temizlik modu, daha parlak ve beyaz bir gülümseme için Beyazlık+ modu, hassas ve etkili bir temizlik için Diş Eti Sağlığı modu ve canlı ve temiz bir gülümseme için Derin Temizlik+ modu. Düşükten yükseğe doğru üç yoğunluk ayarı ise, performansı artırmanıza veya hassas diş etlerine bakım yapmanıza olanak tanıyor.

Akıllı fırça başlıkları, iyi bir temizlik için doğru modu ve yoğunluk ayarını kullanmanızı sağlarken; akıllı basınç sensörleri, çok fazla basınç uyguladığınızda sizi bilgilendiriyor. C3 Premium Plak Kontrolü fırça başlığını kullanırken Philips Sonicare Diamond Clean 9000 diş fırçanızın BrushSync teknolojisi, fırça başlığınızı otomatik olarak Beyazlık+ modu ile senkronize ederek dişlerinizdeki yüzey lekelerini gidererek daha beyaz dişlere kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Rehberlik ve kişisel raporlar için Sonicare uygulaması

Philips Sonicare Diamond Clean9000, ayrıca diş hekimi kontrolleri arasında sağlıklı fırçalama alışkanlıklarını geliştirmek ve sürdürmek için ihtiyacınız olan rehberliği sağlıyor. Sonicare uygulamasına bağlandığınızda, kişiselleştirilmiş bir İlerleme Raporu ile zaman içinde ne kadar geliştiğinizi görüp doğru yöntemi uygulamaya devam etmenize yardımcı oluyor.