Porland’ın eşsiz oda kokuları ile evinize ferahlık katın

Yaşadığınız atmosferin daha da size özel hale gelmesinde doğru oda kokusu seçimi büyük rol oynuyor. Doğadan ilham alan eşsiz oda kokuları ile yaşam alanlarınızı tazeleyen Porland, farklı alternatifleriyle sizi yansıtan en doğru kokuyu bulmanızı sağlıyor.

Oda kokusu koleksiyonuyla ev, ofis gibi en çok vakit geçirdiğiniz alanları özelleştiren Porland, farklı notalardaki çubuklu oda kokularıyla odada rahatlatıcı bir etki yaratarak huzur dolu bir ortam oluşturuyor. Evinizin dekorasyonuna uyum sağlayacak sade ve zarif şişe tasarımlarına sahip Black Vanilla, Dark Amber, Light Cotton, Oriental Mind, White Jasmine ve Woody oda kokularının her biri, kendine özgü notalarıyla yaşam alanlarında etkisi uzun süren, hoş bir ambiyans oluşturuyor.
Anında tazelik ve ferahlık hissi
Hem dekoratif hem de her alan için oldukça kullanışlı olan Porland oda kokuları, güçlü içerikleri ve etkileyici notalarıyla öne çıkıyor. Canlandırıcı narenciye kokuları enerji dolu bir atmosfer yaratırken, huzuru ve dinginliği simgeleyen sandal ağacı ve amber ise rahatlatıcı bir etki sağlıyor. Yasemin ve vanilya gibi soft notalara sahip kokular ise her mevsim vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Oda kokuları, anıları ve duyguları çağrıştıran notalarıyla mekanları kişiselleştirerek yaşam alanlarınıza özgünlük katıyor.