Prime Day’de kaçırılmayacak fırsatlar devam ediyor

Amazon.com.tr’de seçili ürünlerde yılın bugüne kadarki en iyi indirim oranlarını sunan Prime Day’de kişisel bakım, bebek, elektronik, gıda gibi ürünlerin yanı sıra spor giyim ve outdoor kategorisinde de kaçırılmayacak indirimler sunuluyor.
Amazon.com.tr bu yıl 17 Temmuz’a kadar sürecek Prime Day’de kuralları tersine çevirdi ve Prime İndirim Avcıları’na gelen 1 milyonu aşkın talep doğrultusunda indirime giren ürün ve markaları müşteriler ile birlikte belirledi.

İSTANBUL – 14 Temmuz 2023 – Amazon’un 2015 yılından bu yana her yıl tüm dünyada gerçekleştirdiği, Prime üyelerine özel kaçırılmayacak fırsatlar sunan Prime Day’de spor giyim ve outdoor ürünlerinde de kaçırılmayacak indirimler sizleri bekliyor. Siz de 17 Temmuz’a kadar sezonun en trend spor ve günlük kıyafetlerini, ayakkabılarını, çanta ve aksesuarlarını Amazon.com.tr’nin kadın, erkek, kız çocuk, erkek çocuk ve bebek alt kategorilerinde bulabilirsiniz.

Bu yılki Prime Day’de kuralları değiştiren Amazon.com.tr, Prime üyelerine özel indirimlerin uygulandığı ürünleri, müşterilerinin geri bildirimlerine göre belirledi. Müşteri odaklılığıyla tanınan Amazon Türkiye, müşterilerin en çok önerdikleri indirimleri belirlemek için tanınmış influencer’lar ve yayınlardan oluşan Prime İndirim Avcıları’nı görevlendirdi. Prime İndirim Avcıları, Prime Day öncesinde takipçilerine ve okuyucularına ulaşarak müşterilerin en çok hangi ürünlerin indirime girmesinden heyecan duyacaklarını öğrenirken, 1 milyonun üzerinde indirim önerisi topladı. Prime Day’in başlamasıyla birlikte, Prime Fırsat Avcıları tarafından seçilen moda, kitap, ev aletleri ve daha birçok kategorinin yanı sıra ev ve yaşam kategorisinde de en çok önerilen ürün ve markalar Prime üyeleri için indirime girdi.

Spor giyim ve outdoor kategorilerindeki eşsiz indirimlere buradan ulaşabilirsiniz.

Prime üyesi olmanın tam zamanı
Prime’a katılmak isteyen müşteriler www.amazon.com.tr/prime adresinden 30 gün boyunca ücretsiz deneme başlatabilirler. İşte Prime üyeliğin bazı avantajları:

Hızlı ve ücretsiz teslimat: Amazon Prime üyeleri, sepet miktarına bakılmaksızın aynı gün, ertesi gün, iki gün ve randevulu teslimat seçeneklerinden yararlanabiliyor.
Prime’a Özel Fırsatlar: Prime üyeleri sınırlı süre için geçerli olan indirimlere ve yalnızca Prime’a özel ek indirimlere erken erişim elde ediyor. Prime üyeleri ayrıca belirli ürünlerde 250 TL ve üzeri alışverişlerinde sepette yüzde 10 indirimden faydalanıyor.
Prime Video: Amazon Prime üyeleri, Prime Video ile aralarında “Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri” ve “Rüyanda Görürsün” gibi ödüllü birçok Amazon Originals film ve dizisinin de bulunduğu içeriklere ek ücret ödemeden primevideo.com ya da tablet, akıllı telefon ve akıllı TV’leri üzerinden Prime Video uygulaması aracılığıyla sınırsız bir şekilde erişebiliyor.
Prime Gaming: Prime Gaming ile tüm Prime üyeleri önde gelen oyunlarda oyun içi ayrıcalıklar, her ay yenilenen ücretsiz oyunlar ve Twitch.tv’de sevdikleri bir yayıncıya aylık abonelik hakkıyla bütünsel bir oyun deneyiminin keyfini çıkarabiliyor.

Henüz Prime üyesi değilseniz www.amazon.com.tr/prime adresinden hemen üye olup Prime ayrıcalıklarından ve Prime Day fırsatlarından yararlanabilirsiniz.