Prof. Dr. Zümra Atalay imzalı Mindful Kartlar İnkılâp Kitabevi etiketiyle kısa süre önce raflardaki yerini aldı.

Prof. Dr. Zümra Atalay tarafından hazırlanan; Mindful Kartlar ve Mindful Günlüğüm yeni bir güne, taze ve umut dolu bir bakışla adım atmak isteyenleri bir araya getiriyor. Atalay, Mindfulness’ı her yaştan okuyucunun keşfetmesini sağlayarak gündelik hayatına entegre etmek etmesine yardım ediyor.

Mindful Kartları, günlük yaşamınızda kolaylıkla uygulayabileceğiniz mindfulness deneyimlerini içerirken, Mindful Günlüğüm de bu deneyimlerinizi takip etmenizi ve farkındalığınızı arttırmanızı sağlıyor. Kartların numara sırasına göre kullanıldığından etkili bir deneyimin ortaya çıkacağını sunan Zümra Atalay, verilen uygulamaları Mindful Günlüğüm ile de yerine getirdiğinizde, yaşamınızdaki olumlu değişiklikleri keşfetmenize yardımcı oluyor.

İnteraktif bir çalışmayı okuyucuyla buluşturan İnkılâp Kitabevi, Prof. Dr. Zümra Atalay’ın mindfulness araçları sayesinde, yaşam biçimini daha mutlu ve huzurlu hale getirmeyi hedefleyen herkes için benzersiz bir rehber oluyor.

ARKA KAPAK
… lütfen kalbinizde henüz çözümlenmemiş olan şeylere karşı sabırla yaklaşın ve soruların kendilerini de sanki kilitli odalar veya size çok yabancı dilde yazılmış kitaplar gibi sevin. Cevapları aramayın – ki onlar size şimdi verilemez, çünkü onları yaşayamazsınız. Ve mesele de her şeyi yaşamak. Şimdi soruları yaşayın. Belki sonra, uzak gelecekte bir gün, yavaş yavaş, siz fark etmeden, cevapları da yaşamaya başlayacaksınız.
Rainer Maria Rilke,
Genç Bir Şaire Mektuplar (1903)