Profesyonel dünyanın sessiz kahramanı

Profesyonel hayatta en çok ihtiyaç duyulan teknolojinin başında kulaklıklar geliyor. Hibrit çalışma şeklinin de etkisiyle istenilen her ortamdan çalışabilmeyi sağlayan kulaklıklar, çalışanların verimliliğini artırıp iş süreçlerinin kolaylaşmasını sağlıyor. Geliştirdiği ürünler ile çalışanların beklentilerine cevap veren Logitech, Zone True kablosuz kulaklığıyla ses kontrolünü kullanıcıların hakimiyetine veriyor.

İş dünyasındaki verimi artırmak için geliştirilen Zone True kablosuz kulaklık, görüntülü toplantıların vazgeçilmezi oluyor. Kalabalık çalışma ortamlarında kolay kullanım sunan ürün, birinci sınıf gürültü önleyici mikrofon ve aktif gürültü engelleme özellikleriyle birlikte geliyor. Eş zamanlı olarak bilgisayara ve akıllı telefona bağlanmaya imkan sağlayan ürün, Logi Tune uygulaması üzerinden özelleştirilebiliyor ve kontrol edilebiliyor.

Ses kontrolü kullanıcıların elinde
Gürültülü ortamlarda bile berrak bir ses kalitesi sunan Zone True kablosuz kulaklık, sahip olduğu 6 mikrofon sayesinde gelişmiş ses deneyimi, kademeli gürültü azaltma ve dinamik işleme yöntemi sunuyor. Sunulan bu özellikler ile kullanıcıların sesleri diğer seslerden kolaylıkla ayırt edilebiliyor. Rüzgar gürültüsünü ortadan kaldırmaya yardımcı olan kumaşıyla çevredeki seslerden etkilenmeden çalışabilmeyi mümkün kılarken, en içteki mikrofonu sayesinde kemik iletimi yoluyla sesi yakalıyor. Profesyonel ve olağanüstü bir ses kalitesi sunan ürün, hibrit ANC (etkin gürültü önleme) özelliği sayesinde dikkat dağıtıcı gürültülerin engellenmesi sağlıyor. Şeffaf Mod özelliği bulunan Zone True kablosuz kulaklık, kulaktan çıkarılmadan sohbet edebilmeyi ve etraftaki sesleri duyabilmeyi mümkün kılıyor.

Zarafet ve sadelik Zone True kablosuz kulaklıkta bir araya geliyor
Kişisel deneyimleri ön planda tutan Logitech, geliştirmiş olduğu Zone True kablosuz kulaklığı sayesinde kullanıcıların kendi tarzlarını oluşturabilmesini sağlıyor. Zarafet ve sadeliğin bir araya gelerek oluşturduğu ahenk, profesyonellerin tarzlarına şıklık katıyor. Grafit ve Gül olarak iki modern renk seçeneği ile sunulan ürün, ihtiyaca özel farklı şekil ve boyutlarıyla da tercih seçeneklerini kullanıcıların beğenisine bırakıyor. Akustik performans ve gürültü izolasyonunu optimize etmek için üç farklı silikon kulaklık ucu ile birlikte gelen ürün, gün içerisinde konforlu çalışmaya yardımcı oluyor. Tek bir şarj ile ANC özelliği açıkken 5 saat, ANC özelliği kapalıyken 6 saat pil ömrü sunan Zone True kablosuz Bluetooth kulaklık, Microsoft Teams, Google Meet, Zoom, Cisco Webex, BlueJeans ve GoToMeeting gibi uygulama ve platformlarla birlikte kusursuz bir şekilde çalışma imkanı tanıyor.

Logitech Hakkında
Logitech, insanların gündelik hayatında yer alan tasarımlar üreterek onları dijital dünyaya bağlıyor. Yaklaşık 40 yıldır, bilgisayarlar aracılığıyla insanları birbirine bağlamaya başlayan Logitech, şimdi de müzik, oyun ve video aracılığıyla herkesi bir araya getiren ürünler tasarlıyor.
Logitech, Video Konferans Sistemleri ile görüntülü toplantıları kaliteden ödün vermeden her işletme ve her birey için erişilebilir kılmayı hedeflerken, Her toplantı odasını, çalışma alanını ve evi görüntülü olarak etkinleştirmeyi amaçlıyor. Logitech’i ve video konferans sistemleri hakkında daha fazlasını https://www.logitech.com/tr-tr/video-collaboration.html, https://blog.logitech.com/ veya @LogitechVC. adreslerinde bulabilirsiniz.
Logitech ve Logitech’in diğer markaları, Logitech Avrupa A.Ş. ve/veya ABD ile diğer ülkelerdeki iştiraklerinin ticari ya da tescilli ticari markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar kişisel sahiplerinin mülkiyetindedir. Logitech ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi için, https://www.logitech.com/tr-tr adresini ziyaret edebilirsiniz.