Protinol Devrimine Sen De Katıl!

Avon’a özel, ödüllü PROTINOLTM teknolojisi ile geliştirilen Anew Protinol Power Serum,
ince çizgiler ve kırışıklıklara yönelik en iyi ürünler kategorisinde 2023 The Clever Skincare Awards*’ta birincilik ödülünün sahibi oldu. Bu ödüllü serum ile henüz tanışmadıysanız keşfetmenin tam zamanı!

PROTINOL TM teknolojisi, herkeste doğuştan bulunan ama zamanla azalan bebek kolajeninin üretimini destekliyor. Anew Protinol Power Serum, içeriğindeki PROTINOL TM Tip I ve Tip III ikili kolajen desteğiyle cildi güçlendirirken, Niacinamide ile ciltteki kolajen kaybını önler ve cilt yüzeyinin daha tazelenmiş görünmesine yardımcı olur.
Ödüllü* Anew Protinol Power Serum ile daha sıkı ve pürüzsüz görünen bir cilde sahip olmak artık çok kolay. Bu özel serum, sağladığı kolajen desteğiyle ciltteki kolajen kaybını geri kazandırmaya ve cildin daha tazelenmiş görünmesine yardımcı oluyor.
Ödüllü ve patentli PROTINOL TM teknolojisi ile geliştirilen Anew Protinol Power Serum, bir hafta içerisinde ciltteki ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olurken, daha sıkı görünen ve hissedilen cilt sağlıkla ışıldamaya başlıyor. Cildi tazeleyen ve güçlendiren protinollü serum gözenek görünümünde de azalmaya, cilde pürüzsüz görünüm vermeye, daha güçlü ve esnek hissedilen bir cilde sahip olmanıza destek olur.

Anew Power Serum ile protinol devrimine katılmanın tam zamanı!

7 günde cildinizde görmeye başlayacağınız 7 yaşlanma karşıtı etki** Avon’dan;

1. Daha pürüzsüz bir cilt görünümü
2. Derinlemesine yoğun nemlendirme
3. Hafifleyen ince çizgi ve kırışıklık görünümü
4. Daha sıkı bir cilt görünümü
5. Daha parlak bir cilt görünümü
6. Daha güçlü hissedilen cilt
7. Daha genç bir cilt görünümü

*İnce çizgiler ve kırışıklıklara yönelik en iyi ürünler kategorisinde 2023 The Clever Skincare Awards’da birincilik ödülünün sahibi oldu. İlgili ödül, İngiltere’de yayımlanan aylık magazin dergisi “Woman&Home” tarafından gerçekleştirilen jüri değerlendirmesine göre verilmiştir.
**In-Vitro testlere dayanmaktadır.

• Avon Anew Protinol Power Serum Tavsiye Edilen Satış Fiyatı 279,99 TL