QNET’ten NATURTRES Aydınlatıcı ve Sıkılaştırıcı Serum

QNET’in satışa sunduğu NATURTRES Aydınlatıcı ve Sıkılaştırıcı Serum; içeriğindeki C vitamini ve antioksidan özellikleri sayesinde cilt hücrelerinin zarar görmesini önleyerek ciltteki yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı oluyor.

Naturtres Aydınlatıcı ve Sıkılaştırıcı Serum, cilt bakımınıza yeni bir soluk getirerek doğal güzelliğinizi ön plana çıkarmanıza yardımcı oluyor. Bu benzersiz serum, mat ciltleri canlandırarak cilt tonu düzensizliklerini azaltırken, cildinizi sağlıklı ve ışıltılı bir görünüme kavuşturuyor.

İçeriğinde bulunan hyaluronic asit, cildin nem tutma özelliğini artırarak cildi nemlendiriyor ve daha dolgun görünmesini sağlıyor. Aynı zamanda cilt hücrelerinin yenilenmesini destekliyor ve cildin daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor.

Naturtres Aydınlatıcı ve Sıkılaştıcı Serum; içeriğindeki c vitamini, hyaluronic asit ve diğer antioksidan özellikteki bitkisel özlerle bir arada kullanıldığında, ciltteki yaşlanma belirtilerinin azaltılmasına yardımcı oluyor. Ayrıca serum formunda kullanıldığında, cilde daha hızlı nüfuz ediyor ve hızlı etki göstererek daha yoğun bir sonuç sunuyor.

Cilt güzelliğinizi bir üst seviyeye taşımak için özel olarak tasarlanmış bu serum, yüz, boyun ve dekolte bölgelerinde kullanılabiliyor. Sabah ve akşam temiz cilde 2-3 damla uygulanıp, düzenli olarak kullanıldığı zaman cildinizde gözle görünür bir dönüşüm etkisi yaratıyor.

Hakkımızda:
QNET, doğrudan satış sistemini kendi birikimleri ve e-ticaret ile birleştirerek yeni bir değer ortaya koydu. Asya’nın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biri olan QNET’in 25 yılı aşkın geçmişinde, e-ticaretin gücüyle çığır açan iş modeli dünya çapında 100’ü aşkın ülkede milyonlarca girişimcinin güçlenmesine sebep oldu. QNET, 2014 yılından beri Manchester City Spor Kulübü’nün, 2018 yılında aynı kulübün kadın futbol takımının resmi doğrudan satış sponsoru oldu. QNET, aynı zamanda Afrika Futbol Federasyonu (CAF) sponsorudur. 2019 yılında ise Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımının forma kol sponsorluğunu üstlendi.

2010 yılında Türkiye’ye adım atan QNET, ülkemizin dört bir yanına ulaşan güçlü bir network yapısına sahiptir. ‘Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir’ (RYTHM) felsefesi ile hareket eden ve güçlü sivil toplum kuruluşlarıyla sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiren QNET, 2017 yılında Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Gençlik ve Spor Kulübü İstanbul Şubesi Erkek Voleybol Takımı, 2018 yılındaysa aynı kurumun Kız Futbol Takımı sponsorudur.

QNET, ürünlerini tasarlarken doğaya ve insana saygı prensibinden asla vazgeçmedi. Ürün kategorilerinin içinde erkekler için geliştirilen DEFY Erkek Cilt Bakım Ürünleri, Naturtres Şampuan, Saç kremi, Duş jeli serisi ve bakım yağlarıyla, Physio Radiance cilt bakım ürünleri, lüks Bernhard H. Mayer® saat ve takıları, HomePure Nova su arıtma cihazı, hava arıtma cihazı Homepure Zayn ve Q-breaks konaklama ürünleri yer almaktadır.
Daha fazla bilgi için lütfen QNET’in www.qnetturkiye.com.tr adresindeki web sitesini ziyaret edin.