Redoxon “Ünlünü Seç” yarışmasının ilk bölümü Bayer Tüketici Sağlığı YouTube kanalında yayınlandı.

Melikşah Altuntaş’ın sunumuyla, Redoxon için farklı hayat tarzlarına uygun Redoxon içeriklerine vurgu yapmak amacıyla hazırlanan “Ünlünü Seç” yarışmasının ilk bölümü Bayer Tüketici Sağlığı YouTube kanalında yayınlandı.

Beş bölümden oluşan yarışmada sakin, hareketli, yoğun hayatlara sahip, birbirinden farklı günlük tempoya sahip ünlüleri tahmin etme görevi Şükran Ovalı, Şebnem Bozoklu, Enis Arıkan, Boran Kuzum, Meriç Aral ve Melikşah Altuntaş’a düşüyor. Ünlü isimlerin “Ben Kimim?” oyunu izleyenleri de eğlencelerine ortak ediyor.

Redoxon sponsorluğunda Melikşah Altuntaş’ın sunumuyla hazırlanan “Ünlünü Seç” yarışması Bayer Tüketici Sağlığı Youtube kanalında yayınlanmaya başladı. Her hafta yeni bir bölümün yayınlanacağı 5 bölümlük yarışmada Melikşah Altuntaş konukları Şükran Ovalı, Şebnem Bozoklu, Enis Arıkan, Boran Kuzum ve Meriç Aral’la “Ben Kimim?” oyununu oynuyor.

Yarışmada Melikşah Altuntaş ve konuğu, isimlerini görmeden birer ünlü isim seçiyor ve birbirlerine sordukları “Seçtiğim kişi oyuncu mu?”, “Şarkıcı mı?”, “Hiç Oscar kazandı mı?” gibi sorularla seçtikleri ünlü ismin kim olduğunu tahmin etmeye çalışıyorlar. Yarışmacılar; Nicole Kidman, Natalie Portman gibi pek çok ünlü ismi bulmaya çalışırken ipucu sorusu olarak bu seçtikleri ünlü ismin hayat tarzına hangi Redoxon ürününün denk geldiğini de sorguluyorlar. Yaşam tarzı daha sakin, kalabalıklardan uzakta geçen hayat tarzlarına “Redoxon C Vitamini”; eş dost kalabalığına giren, ev dışında da aktif olan hayat tarzlarına “Redoxon Üçlü Etki” ve bol seyahatlerle dolu, zorlu set, konser, çekim şartları içeren hayat tarzlarına da “Redoxon Pro” ürünlerini eşleyerek seçilen ünlü isimler tahmin edilmeye çalışılıyor.

Redoxon ürün ailesinin farklı günlük yoğunluklara uygun ürün gruplarının eğlenceli bir içerikle ayrıştırılmasını amaçlayan yarışmanın Şebnem Bozoklu’nun konuk olduğu ilk bölümü Bayer Tüketici Sağlığı YouTube kanalında yayına girdi. Yarışmanın yeni bölümleri her hafta aynı kanalda izleyici ile buluşacak.

Şebnem Bozoklu & Melikşah Altuntaş ilk bölüm link:

Yarışma Tanıtım filmi Link:

KÜNYE
Reklamveren: Bayer Tüketici Sağlığı, Redoxon
Reklamveren Yetkilisi: Tuna Demiralp, Tuğçe Naz Güngör, Bige Topçu, Ezgi Küçüknane
Reklam Ajansı: Mullenlowe İstanbul
Yaratıcı Yönetmen: Nadir Aydın
Reklam Yazarı: Kübra Demirkaya, Murat Küçükada
Sanat Yönetmeni: Sedef Karakaş
Ajans Prodüktörleri:Tuğrul Karadeniz, Emirhan Akıncı
Prodüksiyon Danışmanı: Hilal Erdebil
Strateji Planlama: Yusuf Muslubaş, Alper Çetik
Müşteri Grubu: Ceyda Coşkun, Ceren Kaban, Bükem Özmen, Melis Çiçek
Dijital Ekip: Ceren Kaplan, Haşim Benli, Bartu Kafa, Onur Can Kaba
Yapım Şirketi: PPR Istanbul
Yönetmen: Deniz Birgi
Prodüktör: Seda Özkaraca
Influencer & Sanatçı Yönetimi: X İletişim
Medya Planlama: Mediacom
PR Ajansı: Sobraz İletişim