SAX İstanbul Özel Bir Davet ile Kapılarını Açtı!

Dünyanın önde gelen gastronomi markalarını bünyesinde buluşturan Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul’un yaza damgasını vuracak yeni mekanı SAX, 4 Mayıs Perşembe akşamı seçkin davetlilerin katılımı ile görkemli bir açılışa imza attı.

Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul’un Boğaz’a tepeden bakan yemyeşil korusunda yer alan SAX İstanbul, seçkin konukların katıldığı özel bir davet ile kapılarını açtı. Göz kamaştıran ambiyansı ve benzersiz konumu ile şehri en çok konuşulacak mekanlarının başında gelecek SAX İstanbul, yeni nesil restoran lounge konsepti, canlı müzik ve DJ performansları ile misafirlerine eşsiz bir deneyim sunuyor.

4 Mayıs Perşembe akşamı gerçekleşen açılışta misafirler, İstanbul Boğazı’nın eşsiz gün batımı manzarasında SAX İstanbul’un imza yemekleri ve kokteylleriyle unutulmaz bir akşam geçirdiler. Davette Demet Şener, İrem Helvacıoğlu, Akasya Asıltürkmen, Duygu Sarışın misafirler arasında yer aldı. İş, sanat ve cemiyet dünyasından Ahu Orakçıoğlu, Burak & Melis Hatipoğlu, Banu Kalpakçıoğlu, Burcu Anik , Banu & Ömer Ballı, Sarp & Eda Evliyagil, Tuğçe Postoğlu gibi önemli isimlerin katıldığı davette geceye keyifli müzik performansları eşlik etti.

İlk mekanını Beyrut’ta açan SAX, kısa sürede kazandığı şöhretle birlikte Saheli, Kahire, Doha’dan sonra beşinci halkasını İstanbul’da açıyor. Dekorasyonu ve atmosferi ile öne çıkan SAX İstanbul, şehrin gözde mekanları arasında yerini alıyor. Türkiye’nin en ünlü yeni nesil restoran lounge mekanı olmaya aday SAX İstanbul, “Room with Soul” mottosuyla eşsiz bir deneyim sunmak için tasarlandı. SAX İstanbul, uzmanlıkla hazırlanmış kokteylleri, özenle tasarlanmış lezzetleri ve mükemmel canlı müzik performansları ile benzersiz bir deneyim sunuyor. Her detayı incelikle düşünülmüş ve titizlikle tasarlanmış mekanın ambiyansında mükemmeliyetçilik felsefesi hakim. SAX İstanbul, otel misafirlerinin yanı sıra, kaliteli müzik ve seçkin bir mutfak eşliğinde lüks ve konforlu bir ortamda keyifle vakit geçirmek isteyen herkesi bekliyor.

Boğaz’ın en nadide kıvrımı Sarıyer’de konumlanan Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul’un gece hayatına yeni bir soluk getiren mekanı SAX İstanbul, benzersiz bir deneyim için misafirlerini bekliyor.

Six Senses Spas
14 bağımsız Spa merkezinde ve tüm Resort’larda uzman terapistler eşliğinde uygulanan çok çeşitli sağlık, yenilenme ve güzellik bakımlarıyla holistik bir iyi olma hali esas amacımız. Bu doğrultuda yerel topluluk bilgilerini de Six Senses Spa uygulamalarına entegre ediyoruz. Bu size, asırlık yerel geleneklerden, çevrenin iyileştirici faydalarından ve yerinde yetiştirilen şifalı bitkilerden yararlanan, yerel olarak ilham alan çeşitli sağlıklı yaşam terapileri sunmaktayız. Kullandığımız ev yapımı organik ürünler, canlandırmak, yeniden enerji vermek ve eski haline getirmek için özel tasarlandı. Bu yaklaşım ile misafirlerimizi kişiselleştirilmiş programlarla, ilerlemek istedikleri sağlıklı yaşam yolunda destekliyoruz.

Six Senses Residences
Şık bir şekilde döşenmiş özel villa veya dairenizin sıcak atmosferinde, kişisel dokunuşlarınızı kapsayan aynı zamanda içinde bulunulan yerel toplumun tüm benzersiz olanaklarını sağlayan, doğanın amaçladığı hoşgörülü bir yaşam şeklini destekliyoruz. Her biri gelecek nesiller için uzun vadeli yatırımlar olan üst düzey restoranlar, sağlıklı yaşam programlarına liderlik ve dünya çapında diğer Resort’larda özel statü sahibi olma faydalarını sağlıyoruz.

Evason
Six Senses’ın ödünsüz sosyal ve çevresel sorumluluk felsefesini paylaşan eşsiz iki tesis, bir yanda tüm aile bireylerinin seveceği çeşitli kişisel deneyimler sunarken, diğer yanda güçlü bir değer odağı sağlamaktadır. Evason mülkleri, Bireysel çağdaş tarz ve benzersiz tasarım kişilikleriyle canlı konuk deneyimleri sunuyor. Kişisel hizmete önem verilen bu tesisin ev sahipleri, konukları kendi topluluklarında ağırlayacakları gibi tatil yerlerinde karşılıyorlar.