sigortaladım.com’dan 500 TL’lik alışveriş çeki

Kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sigorta sektöründe tarafsız ve doğru bilginin kaynağı olan sigortaladım.com’un trafik sigortası satın alanlara ücretsiz sunulduğu çekici hizmeti kampanyası 2023’de de devam edecek. Sunduğu çekici hizmetiyle zor anlarında araç sahiplerinin yanında olmayı sürdüren sigortaladım.com, kullanıcılarını çeşitli avantaj ve hediyelerle de buluşturuyor.

“Ne aldığını bilerek al, sigortana iyi bak” mottosuyla yola çıkan sigortaladım.com, trafik sigortası poliçesini sigortaladım.com’dan online satın alan kullanıcılara sunduğu ücretsiz çekici hizmeti kampanyasına 2023’de de devam edecek. Kurulduğu günden bugüne tüketicilerine fayda sağlayacak kampanyalara imza atan sigortaladım.com, sunduğu avantajlar ve hediyeler ile müşterilerinin hayatına değer katmayı sürdürüyor. sigortaladım.com, ücretsiz çekici hizmetine ek olarak 500 TL’ye varan market ya da akaryakıt hediyesi de sunuyor.

Kampanya kapsamında poliçesini sigortaladım.com’dan alan kullanıcılar, kaza ve arıza durumunda çekici hizmetinden yılda 2 kez ücretsiz yararlanabiliyorlar. Hizmet kapsamında araç kapılarının arızalanması, anahtarların kaybedilmesi-çalınması-araçta unutulması nedeniyle araca girilememe durumunda aracın en yakın çözüm merkezine çekilmesi sağlanıyor. Trafik sigortasını sigortaladım.com’dan alan tüketicilerin yakıtlarının bitmesi halinde ise araçları en yakın benzin istasyonuna çekiliyor. Oluşabilecek lastik hasarlarında ve yaşanılan kaza neticesinde hareketsiz kalan araçların da en yakın servise çekilmesi sağlanıyor.

sigortaladım.com Pazarlama Direktörü İzzet Özveren; “Geçtiğimiz yıl başlattığımız kampanyamızı müşterilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimlerle 2023’de de devam ettirme kararı aldık. Araç sahiplerinin günlük hayatta karşılaşabilecekleri bütün olumsuzlukları düşünerek, onlara destek olma konusunda sorumlu hissediyoruz. Trafikte yaşanabilecek kaza, arıza gibi hızlı çözümlere ihtiyaç olan tüm sorunlarda müşterilerimizin yanlarında olarak çözümün bir parçası olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Yenilikçi kampanyalarımıza devam etmeye ve müşterimizin hayatına fayda sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Sigortaladım.com Hakkında
sigortaladım.com; müşterilerine sigorta ürünlerini karşılaştırmalı olarak sunan ve seçtikleri ürünü hızlı, pratik ve güvenli bir şekilde satın almalarını sağlayan online bir platformdur.sigortaladım.com, başta trafik, kasko ve sağlık sigortası branşlarında olmak üzere birçok sigortacılık ürününü online olarak sunar. Her zaman doğru bilgiyi sağlama misyonuyla şeffaf ve tarafsız olarak hizmet verir. 2016 yılında kurulan kurum, bugün sektörün öncü sigorta kuruluşlarını ve önemli markalarını bir araya getirerek “sigortaladım.com”, markası altında kurumsal ve bireysel müşterilerine her gün daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır.Şirketin güçlü ortaklık yapısında, uluslararası alanda test, denetim, belgelendirme ve eğitim hizmetleri veren Almanya merkezli TÜV SÜD, 300’ün üzerinde şirketi ve 20 bini aşkın çalışanı ile 7 sektörde faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden DOĞUŞ GRUBU ve Londra merkezli, dünyanın en büyük fon şirketlerinden biri ve bir sermaye kuruluşu olan BRIDGEPOINT bulunmaktadır. sigortaladım.com, tüketiciler ve sektör için doğru bilgi kaynağıdır.
www.sigortaladım.com